SUKCESY UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2021/2022
Lp | Nazwa konkursu | miejsce | uczniowie | nauczyciel |
1 | Miejsko – Gminny Konkurs Plastyczny Lemoniada Lema | wyróżnienie | Sonia Sztuba | Robert Zdralek |
2 | Mistrz Województwa kujawsko-pomorskiego w warcabach klasycznych w kategorii do lat 7 | I miejsce | Jakub Hilscher | Anna Sawicka |
3 | Czwartki Lekkoatletyczne 23.09.2021 r. Rzut piłeczką palantową | I miejsce | Bartosz Klępka | Rafał Graba |
4 | Czwartki Lekkoatletyczne 23.09.2021 r. Rzut piłeczką palantową | II miejsce | Natalia Kusz | Rafał Graba |
5 | Czwartki Lekkoatletyczne 23.09.2021 r Bieg na 60 m | II miejsce | Bartosz Klępka | Rafał Graba |
3 | Czwartki Lekkoatletyczne 23.09.2021 r. Bieg na 60 m | I miejsce | Sara Graba | Rafał Graba |
4 | Czwartki Lekkoatletyczne 23.09.2021 r. Skok w dal | I miejsce | Sara Graba | Rafał Graba |
5 | Czwartki Lekkoatletyczne 23.09.2021 r. Skok w dal | III miejsce | Agata Zielke | Rafał Graba |
6 | Czwartki Lekkoatletyczne 23.09.2021 r. Bieg na 300 m | III miejsce | Eryk Żuchelkowski | Rafał Graba |
7 | Czwartki Lekkoatletyczne 30.09.2021 r. Bieg na 300 m | I miejsce | Sara Graba | Rafał Graba |
8 | Czwartki Lekkoatletyczne 30.09.2021 r. Bieg na 300 m | III miejsce | Natalia Kusz | Rafał Graba |
9 | Czwartki Lekkoatletyczne 30.09.2021 r. Bieg na 300 m | III miejsce | Weronika Makarewicz | Rafał Graba |
10 | Czwartki Lekkoatletyczne 30.09.2021 r. Skok w dal | II miejsce | Oliwia Wykręt | Rafał Graba |
11 | Czwartki Lekkoatletyczne 30.09.2021 r. Skok w dal | III miejsce | Weronika Makarewicz | Rafał Graba |
12 | Czwartki Lekkoatletyczne 30.09.2021 r. Rzut piłeczką palantową | I miejsce | Bartosz Klępka | Rafał Graba |
13 | Czwartki Lekkoatletyczne 30.09.2021 r. Rzut piłeczką palantową | II miejsce | Sara Graba | Rafał Graba |
14 | Czwartki Lekkoatletyczne 30.09.2021 r. Rzut piłeczką palantową | III miejsce | Michał Szulc | Rafał Graba |
15 | Konkurs plastyczny “Najpiękniejsza ozdoba choinkowa” | nagroda w kat. 7-10 lat | Filip Przybylski | Robert Zdralek |
16 | Konkurs plastyczny “Najpiękniejsza ozdoba choinkowa” | Nagroda w kat. 11-15 lat | Kacper Berka | Robert Zdralek |
17 | ||||
18 | ||||
19 | ||||
SUKCESY UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2020/2021
Lp | Nazwa konkursu | miejsce | uczniowie | nauczyciel | |
1 | Miejski Konkurs dla szkół podstawowych ONZ oczami dziecka. | I miejsce | Weronika Brzykcy , Aleksandra Kusz i Zofia Wabich | Hanna Molenda | |
2 | Konkurs plastyczny „POMNIK NAD MOGIŁĄ POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W SZUBINIE” | I miejsce I miejsce II miejsce III miejsce | Martyna Cyganek Sonia Sztuba Martyna Antosik Antonina Żakowska | Hanna Molenda | |
3 | Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny o Wielkich Polakach | Laureat Laureat Finalista Finalista | Martyna Cyganek Antonina Żakowska Sonia Sztuba Zofia Wabich | Hanna Molenda Emilia Szmelter | |
4 | Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego | etap rejonowy | Filip Molenda kl. VIII | Magdalena Wietchy | |
5 | Promocja narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań 2021 | wyróżnienie | Sonia Sztuba | Robert Zdralek | |
6 | Konkurs Ogólnopolski – Wiosenne Wyzwanie Instaling | I miejsce Tytuł Mistrza Wiosennego Wyzwania Instaling | Michał Skok | Justyna Nitka | |
7 | Konkurs Ogólnopolski – Wiosenne Wyzwanie Instaling | Wyróżnienie Mistrzowska Klasa Wiosennego Wyzwania Instaling | Klasa 6 | Justyna Nitka | |
SUKCESY UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2019/2020
SUKCESY UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2019/20
Lp | Nazwa konkursu | miejsce | uczniowie |
1 | Gminny Konkurs Recytatorski „Co wiem o zdrowiu?” | II m. | Jakub Hilscher – przedszkole |
2 | VIII Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej | II m. | Zofia Wabich |
3 | VIII Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej | II m. | Julia Zdralek |
4 | Najpiękniejsza ozdoba choinkowa – Szubiński Dom Kultury | I m. – kategoria 11 – 15 l. | Wiktoria Kuźniak |
5 | Najpiękniejsza ozdoba choinkowa – Szubiński Dom Kultury | wyróżnienie – kategoria 7 – 10 lat | Szymon Czyż, Róża Kuźniak |
6 | Najpiękniejsza ozdoba choinkowa – Szubiński Dom Kultury | III m. – kategoria do 6 lat | Jakub Janowski |
7 | Gminny Konkurs Ortograficzny | I m. | Alicja Brzezinska |
8 | Gminny Konkurs Ortograficzny | I m. | Antonina Żakowska |
9 | Rejonowy Konkurs Wiedzy „Gdy myślę misje…” | III m. | Oliwia Janowska |
10 | Rejonowy Konkurs Wiedzy „Gdy myślę misje…” | III m. | Antonina Żakowska |
11 | Wojewódzki Konkurs o Wielkich Polakach | Laureat | Antonina Żakowska |