I Majowy Turniej Gry w „Tysiąca” o Puchar Burmistrza Błaszek

0

W Centrum Kultury w Błaszkach rozegrano I Majowy Turniej Gry w „Tysiąca” o Puchar Burmistrza Błaszek. Turniej zorganizowany został w ramach Błaszkowskiej Areny Gier przez Burmistrza Błaszek i Centrum Kultury w Błaszkach przy współpracy z Markiem Żubrowskim-właścicielem firmy, która była jednym ze sponsorów turnieju.
W rozgrywkach, które odbyły się w czterech rundach i trwały prawie 7 godzin wzięło udział 31 zawodników.  Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju został Stanisław Królak, drugie miejsce zajął Marek Nieborak a trzecie Tomasz Dolatowski. Oprócz statuetki i pamiątkowych dyplomów zwycięzcy otrzymali sportowe torby oraz bony do wykorzystania w Media Expert o wartości 300, 250 i 200 zł. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy organizatorom i zapraszamy na kolejny turniej za rok.