Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Świetnie kończy się rok szkolny dla klasy 5d – profil pływacki. W Finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, które odbyły się 7 czerwca w Lublinie, dziewczynki zajęły II miejsce w rywalizacji sztafet 6x25 metrów stylem dowolnym. Tym samym zdobyły tytuł Wicemistrzyń Województwa Lubelskiego w składzie: Antonina Filipek, Kaja Wiktorowicz, Gabriela Kołodziejczyk, Paulina Bryk, Magdalena Kaczyńska, Michalina Królik. Uczennice SP 7 uległy jedynie SP 23 z Lublina (należy dodać, iż dziewczynki rywalizowały z o rok starszymi koleżankami) dlatego ten srebrny medal jest tak cenny.

W startach indywidualnych w kategorii Open Kobiet uczennice klasy pływackiej w składzie: Magdalena Kaczyńska, Aleksandra Kaczyńska, Paulina Bryk, Gabriela Kołodziejczyk, Kaja Wiktorowicz, Oliwia Baryła, Dominika Mulawa uplasowały się na I miejscu. W kategorii Open obejmującej wszystkie konkurencje Nasza Szkoła zajęła III miejsce (skład: w/w dziewczynki oraz jedyny „rodzynek” - Michał Czeczko). Serdecznie gratulujemy. Trener: Waldemar Wasil, instruktor: Anna Kowalska.