Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

W dniu 22 marca na hali SP 6 w Białi ej Podlaskiej odbył się finał wojewódzki w minisiatkówce dziewcząt w kategorii "czwórek". Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół z województwa lubelskiego w tym uczennice naszej szkoły. Ekipy podzielono na dwie trzy zespołowe grupy, w których rywalizacja odbywała się systemem "każdy z każdym". Zespoły, które zajęły drugie miejsce w grupie walczyły o brązowe medale natomiast zwycięzcy grup o złote. Nasz zespół w pierwszym meczu zmierzył się ze Szkołą Podstawową Tomaszowa Lubelskiego pewnie wygrywając 2 - 0 (25:10; 25:10). W drugim meczu również bez straty seta nasze zawodniczki pokonały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej z Lublina 2 - 0 (25:16; 25:10). W drugiej grupie walka toczyła się pomiędzy

szkołami z: Kraśnika, Opola Lubelskiego oraz Białej Podlaskiej. Gospodynie turnieju podobnie jak nasz zespół pewnie wygrały dwa mecze bez straty seta i to one przystąpiły do walki o złoto. Niestety po zaciętym meczu, do rozstrzygnięcia którego potrzebne były aż trzy sety, nasze dziewczęta musiały przełknąć gorycz porażki. Zabrakło niewiele ponieważ trzeci set był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 15:13 dla rywalek. /1 - 2 (25:20; 21:25; 13:15)/

SKŁAD ZESPOŁU: Iga Barczewska, Martyna Klembowska, Karolina Zielińska, Martyna Bielak, Julia Lato, Weronika Kubiś, Natalia Skiba, Adrianna Uniłowska, Amelia Dejko, Oliwia Liszka.