Magdalena Maruszewska i Krzysztof Kotarski brązowymi medalistami

0

W sobotę, 24 listopada 2018r. odbył się jubileuszowy X turniej Kumite Karate Kyokushin w Jastrzębiu Zdrój. W zawodach startowało blisko 440 zawodników z około 41 klubów. Z Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushin wystartowało 10 zawodników : Walczak Alicja, Ilczuk Małgorzata, Kowalska Maja, Zawiślak Wiktoria, Duch Borys, Duch Zuzanna, Maruszewska Magdalena, Maruszewski Przemysław, Kotarski Krzysztof i Wajgelt Ida. Zawodnicy wywalczyli 4 medale. W kategorii kata +16 lat Wajgelt Ida zdobyła 2 miejsce, w kumite dziewcząt 12-13 lat Magdalena Maruszewska z sekcji Błaszki  zdobyła 3 miejsce, Zuzanna Duch wywalczyła 2 miejsce w kategorii juniorki młodsze 14-15 lat +50 kg, a Krzysztof Kotarski z sekcji Błaszki zajął 3 miejsce w kategorii kumite senior +80 kg. Sędzią zawodów był sensei Marek Urbański. Opiekunem, który wspierał zawodników był sensei Szymon Kołodziejczyk. W roli trenerów wystąpili Beata i Robert Wajgelt.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.