Kolejne sukcesy błaszkowskich karateków

0

W dniu 4 listopada 2017 odbył się IX Turniej Kumite w Jastrzębiu. W zawodach uczestniczyło ok 350 zawodników z około 40 klubów. Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai reprezentowali: Wiktoria Zawiślak, Maja Kowalska, Małgorzata Ilczuk, Alicja Walczak, Borys Duch, Kinga Tokarska, Zuzanna Duch, Aleksandra Siuda, Oliwia Frankiewicz, Jakub Kowalski , Jan Jankowski. Błaszkowską sekcję klubu reprezentowali: Przemysław Maruszewski, Magdalena Maruszewska i Wojciech Cwynar. Opiekunem grupy była sensei Iga Bobińska, a sędzia był sensei Szymon Kołodziejczyk. Zawodnicy SKKK znów dali radę i zdobyli 6 medali. Reprezentanci z gminy Błaszki zdobyli dwa złote medale. Przemysław Maruszewski w kategorii kumite 12-13 lat do 50kg i +80 kg Wojciech Cwynar w kategorii kumite juniorów 16-17 lat . Złoty medal wywalczyła również Zuzanna Duch w kategorii kumite 14-15 lat do 50kg. Dwa srebrne medale wywalczyli: Kinga Tokarska w kategorii kumite 14-15 lat do 50kg, Oliwia Frankiewicz w kategorii kumite 12-13 lat +45kg. Brązowy medal zdobył Borys Duch w kategorii kata 8-9lat. Serdecznie gratulujemy zwycięzcą.