Brązowa medalistka z gminy Błaszki

0

28 października 2017 odbyły się I Ogólnopolskie Mistrzostwa Kyokushin i WKF w Wołowie. W zawodach startowało około 150 zawodników. Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai reprezentowała Magdalena Maruszewska zawodniczka z sekcji Błaszek. Magda za przykładem swojego brata Przemysława Maruszewskiego który niedawno zdobył 3 miejsce na ME w Świnoujściu i Wojciecha Cwynara, który uplasował się między 5-8 miejscem na ME w Świnoujściu, ciężko ćwiczy i startuje w zawodach. W Wołowie Magdalena w kategorii kata dziewcząt 10-11 lat wywalczyła brązowy medal. Jest to duży sukces Magdy, ponieważ konkurencja była naprawdę duża. Start w zawodach to nie tylko wspaniała zabawa ale także godne reprezentowanie SKKK oraz promocja gminy Błaszki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.