11 złotych medali, 3 srebrne i 2 brązowe dla zawodników KS Ziętek Team

0

W Błaszkach odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Juniorów Młodszych i Starszych w Kickboxingu full contact. W zawodach wzięło udział 18 klubów z całej Polski. Z KS ZIĘTEK Team do walki w ringu stanęło łącznie 17 zawodników. Sekcję Team Błaszki reprezentowali Weronika Bartczak (kat. wag. do 60 kg) i Gabriela Bartczak (kat. wag. do 52kg) – zdobywczynie Pucharu Polski oraz Robert Niedźwiedzki ( kat. wag. do60 kg)– tegoroczny Wicemistrz Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy KS Ziętek Team wywalczyli łącznie 11 złotych medali, 3 srebrne i 2 brązowe.

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski złote medale zdobyli:
Maciej Ciotucha (-81 kg), Oskar Skupień (+91kg), Kamil Małota (-63.5 kg), Bartłomiej Olewicki (_51kg),
Srebro wywalczyli: ubiegłoroczny Mistrz Robert Niedźwiedzki ( kat. wag. do 60 kg) oraz Dawid Zaborowski (-81kg), trzecie miejsce zdobył Błażej Wrona (+91 kg).
Z KS ZIĘTEK Team Puchar Polski zdobyli:
Weronika Bartczak (kat. wag. do 60 kg) ,Gabriela Bartczak (kat. wag. do 52kg),
Norbert Kusz (71kg), Damian Gawłowski (-51kg),Weronika Walczak (+60 kg),
Julia Majer (+70kg), Wiktoria Kabzińska (-52kg),
Drugie miejsce w Pucharze Polski zajął Adrian Sederecki (-60 kg), trzecie miejsce zajął Cezary Nykiel (-60 kg).