Turniej futsalu kobiet

f201616 grudnia 2015 roku rozegrana została VII edycja „Mikołajkowego Turnieju Futsalu Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych o Puchar Menadżera Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach – Zdroju. Rozgrywki odbywały się na hali GOSiR w Goczałkowicach – Zdroju.
W turnieju brało udział 8 drużyn kobiecych: z Czechowic-Dziedzic, z Pszczyny oraz z Goczałkowic. Nasze liceum reprezentowały dziewczęta w składzie: Justyna Surowiecka z klasy 2A; Anna Dzida, Justyna Płachno, Natalia Pacyga, Magda Budny i Olga Tyroń z klasy 3B; Gabriela Wyrobek z 2B; Zuzanna Król z klasy 1C. Trenerem drużyny był Tomasz Mańka.
Dziewczęta w dwóch grupach walczyły o wejście do półfinału. Nasza ekipa wygrała go, awansując do finału po zremisowanym meczu i rzutach karnych. Na tym etapie jednak zabrakło jej odrobiny szczęścia i uległa pszczyńskiemu liceum 0:1.
Ostatecznie obrończynie tytułu mistrza z zeszłego roku zajęły wysokie 2. miejsce.