Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

XX Międzynarodowy Rodzinny Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej PRO-FAMILIA CUP 2019

Już po raz XX 17.11.2019 pasjonaci Piłki Siatkowej spotkali się na Międzynarodowym Rodzinnym Turnieju Niepodległości. Areną tegorocznych zmagań były obiekty sportowe w Jedliczu i Ustrobnej: Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: zawodowa w hali sportowej w Ustrobnej, amatorska na obiekcie GOSiR w Jedliczu.

W zawodach wzięło udział 16 drużyn podzielonych na cztery grupy A , B – zawodowa seniorska – 7 drużyn C, D – drużyny amatorskie – 9 drużyn .

Grupa zawodowa
A: Foto Hurt Rzeszów ,Orkan Nisko, Użgorod/ Ukraina, Hogs Euro Sklep Cierpisz Grupa zawodowa
B: Zaborovia Zaborów, Volley Wiśniowa, GOSiR Jedlicze- Teodorówka Grupa amatorska
C: Dziadki Sucha Beskidzka, Dream Team Strzyżów,Wiklina/ Rudnik, Sylveco Purella Rzeszów

Grupa amatorska
D: Użgorod/ Ukraina, Old Boy Stary Sącz, ,Skamat Krajne Cierne, GOSiR Jedlicze Agro Farma Śvidnik

Zwycięzcą tegorocznego turnieju w kategorii zawodowej została drużyna Foto Hurt Rzeszów która wygrała z GOSiR Jedlicze – Teodorówka w stosunku 2:0 (15:4; 17:15) Trzecie miejsce zajęła drużyna Orkana Nisko pokonując Zaborovię Zaborów 2:1 (9:15; 15:8;16:14)

Mecze półfinałowe: GOSiR Jedlicze Teodorówka – Orkan Nisko 2:0 (15:11;15:8 ) Foto Hurt Rzeszów - Zaborovia Zaborów2:0 ( 15:12;15:13)

W kategorii amatorskiej zwyciężył zespół OLD BOY Stary Sącz pokonując Skamat Krajne Cierne 2: 0 ( 25:18;25:19) Trzecie miejsce zajęła drużyna Sylveco Czarni Rzeszów pokonując Dziatki Sucha Beskidzka 2:0 (25:23;25:16)

Mecze półfinałowe: Dziatki Sucha Beskidzka – Skamat Krajne Cierne1:2 ( 25:23;25:27;10:15) Old Boy Stary Sącz – Sylveco Czarni Rzeszów 2:0 (25:20;25:20)

Współorganizatorami wydarzenia byli: Gmina Jedlicze, GOSiR Jedlicze, Gmina Wojaszówka, GOKiR Wojaszówka.