Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Wakacje z GOSiRem

Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

W sobotę 17 sierpnia miał miejsce Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Impreza zorganizowana została na korcie tenisowym przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do zawodów zgłosiło się czterech zawodników, którzy rywalizowali ze sobą w kategorii Open. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do jednego, pełnego seta. Ostatecznie zwycięzcą Turnieju został Bartosz Argasiński (zeszłoroczny wicemistrz).

Klasyfikacja końcowa: 1. Bartosz Argasiński, 2. Tadeusz Pelczar, 3. Jakub Krawczyk, 4. Sebastian Półchłopek.

Zwycięzcy otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy, które w imieniu Pani Burmistrz wręczył Dyrektor GOSiR-u Jedlicze Pan Wojciech Florczak.

III Turniej GP W Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców roczniki 2000 i młodsi

21 sierpnia na boisku do piłki plażowej przy Hali GOSiR-u Jedlicze odbył się ostatni, finałowy Turniej Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w kategoriach Gimnazjalnym i Ponadgimnazjalnym. Do ostatecznej rywalizacji przystąpiło łącznie 10 drużyn we wszystkich kategoriach. Warunki pozwoliły na rozegranie całego Turnieju systemem „każdy z każdym”, co pozwoliło wszystkim uczestnikom na pokazanie swoich umiejętności siatkarskich.

W kategorii Gimnazjum Dziewczęta ostatecznie triumfował zespół ŁUBNO przed KSERÓWKAMI i BANANKAMI.

W kategorii Chłopców wygrał VC BONGO przed MOSiR JASŁO II i FC SZEWCE.

W kategorii Ponadgimnazjalnej Dziewcząt walka o zwycięstwo rozegrała się tylko pomiędzy PIASKOWYMI BABKAMI a OLCIAKAMI. Z konfrontacji zwycięsko wyszły PIASKOWE BABKI i to one zdobyły pierwsze miejsce. Trzecie miejsce zdobyły SPALONE DZIUNIE.

W kategorii Chłopców bezapelacyjnie wygrał HAKUNA MATATA. Drugie miejsce zajął zespół SKIKA. O trzecim miejscu zadecydowała wyższa pozycja zajęta po ostatnim turnieju, ponieważ zarówno MOSiR JASŁO II jak i FC SZEWCE zdobyły tą samą liczbę punktów w trakcie trwania całego Turnieju. Ostatecznie na podium znalazł się zespół FC SZEWCE.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za fenomenalną atmosferę podczas zawodów, pracownikom za sprawną opiekę nad przebiegiem turnieju oraz panu Zenonowi Wiśniowskiemu za pomoc w sędziowaniu. Zapraszamy za rok!

Wyniki - PDF

III Turniej GP w Plażowej Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn w kategorii open

W przedostatnią sobotę sierpnia tj. 24.08 miał miejsce ostatni z trzech Turniejów Grand Prix o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze w Plażowej Piłce Siatkowej OPEN kobiet i mężczyzn. Pomimo, że w tym samym czasie organizowane było kilka innych imprez plażowych, do decydującego turnieju przystąpiło w obu kategoriach aż 9 drużyn. Tym razem zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do jednego wygranego seta do 21 pkt. Po zaciętej rywalizacji w kategorii mężczyzn wygrał zespół K2 przed NIE oraz GOSiR-em Jedlicze. Zwycięstwo K2 III Turnieju pozwoliło im na zajęcia IV miejsca w klasyfikacji końcowej Grand Prix. I miejsce przypadło GOSiR-owi Jedlicze, II miejsce dla pary KOZUBAL/ŻYŁA , a III dla ASY A-klasy.

W kategorii kobiet walka o miejsca w klasyfikacji końcowej trwała do ostatniego meczu. W ostatecznym rozrachunku kolejność na podium nie uległa zmianie. W klasyfikacji końcowej Grand Prix zwyciężyły PIASKOWE BABKI przed OLCIAKAMI oraz parą WOS/KRAW. IV miejsce przypadło parze KASIA/JUSTI.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za fenomenalną atmosferę podczas zawodów, pracownikom za sprawną organizację turnieju, a sędziom panom Mateuszowi Górnickiemu i Zenonowi Wiśniowskiemu za profesjonalne przeprowadzenie rozgrywek.