Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Karol Maciejowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski

Najlepsi narciarze biegowi w Polsce w kategoriach szkolnych w dniach 26-28.01.2019  rywalizowali w Tomaszowie Lubelskim podczas Mistrzostw Polski oraz Pucharu Grupy Azoty w Biegach Narciarskich. MUKS Podkarpacie Jedlicze, działający przy SP Jedlicze  reprezentowali: Karol Maciejowski, Kamil Mróz, Tymoteusz Och, Jakub Biskup, Nikola Mróz, Otylia Biedroń, Jakub Półchłopek, Adrian Wojnar, Bartosz Bil, Szymon Zdzieba, Antoni Zaremba, Dominik Buczyński, trenerzy Piotr Bril, Mariusz Biskup. Sobota to styl dowolny i rewelacyjny start Karola Maciejowskiego, który na dystansie 5 kilometrów zdobył brązowy medal. Niedziela to styl klasyczny i  Karol Maciejowski zajął 5 miejsce. Pech i wywrotka oraz strata 2 sekund do brązu. Poniedziałek to sztafety i w kategorii junior C, narciarze z Jedlicza uplasowali się na 5 miejscu. Natomiast w kategorii junior D-E zajęli 4 miejsce.