Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

W dniu 8 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się kolejny Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Zawody rozpoczęły się przed godziną 10.00, a uroczystego otwarcia dokonał Pan Wojciech Florczak - Dyrektor GOSiR Jedlicze.

W zawodach wystartowało 5 drużyn: PURELLA Czarni Rzeszów (zeszłoroczny tryumfator), Stabilizator Świerzowa Polska, Joker Widełka, Iskra Mapei Rzeszów oraz SKM Kopytowa. Mecze rozgrywane były w jednej grupie systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów - do 25 punktów.

W wyniku zaciętej rywalizacji najlepszym zespołem okazała się ponownie drużyna PURELLA Czarni Rzeszów, która zajęła pierwsze miejsce w turnieju - nie odnotowując na swoim koncie żadnej porażki. Walka o drugie miejsce trwała do ostatniej rundy. Ostatecznie miejsce to zajął zespół ISKRY MAPEI  RZESZÓW, wyprzedzając trzecią w ogólnej klasyfikacji drużynę SKM Kopytowa. Na miejscu czwartym uplasował się zespół JOKER Widełka, a na piątym STABILIZATOR Świerzowa Polska.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Organizator przewidział również nagrodę specjalną dla najlepszego zawodnika turnieju. Jednogłośnie MVP turnieju została wybrana zawodniczka PURELLA Czarni Rzeszów - Pani Urszula Kijan.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie, sportową walkę w duchu „fair play” i zapraszamy ponownie za rok.