Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Sportowy Dzień Dziecka z GOSiRem

W ramach Dnia Dziecka GOSiR Jedlicze zorganizował pięć turniejów dla dzieci i młodzieży. Były to Turniej Piłki Nożnej, Turniej Tenisa Stołowego, Turniej 3-ek Mieszanych w Piłce Siatkowej, Turniej Łuczniczy oraz Zawody Wędkarskie. I tym razem nie obeszło się bez nagród oraz słodkości dla wszystkich uczestników naszych zawodów. Dla najlepszych drużyn przygotowane zostały pamiątkowe dyplomy oraz puchary, które dla zwycięzców z pewnością będą miłym wspomnieniem po przebytych zmaganiach sportowych.

A oto poszczególne wyniki z przeprowadzonych konkurencji:

Turniej Tenisa Stołowego

Był to turniej zorganizowany jako pierwszy z pięciu jakie zostały przygotowane dla dzieci w ramach ich święta. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Klaudia Król, II miejsce Małgorzata Jurusik, a III miejsce Karolina Przybyła – wszystkie z Jaszczwi. U chłopców I miejsce zajął Dominik Jaśkiewicz, II miejsce przypadło Danielowi Uliaszowi, a III miejsce wywalczył Krystian Uliasz.

Turnieje w Piłce Siatkowej Drużyn Mieszanych 3-ek

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dziewcząt i chłopców, gdzie 12 zespołów stanęło do walki o pierwsze miejsce. Zespoły grały w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Mecze odbywały się do dwóch setów do 20 pkt., gdzie 20 pkt był punktem końcowym. O finał z każdej z grup walczyły dwie najlepsze drużyny z każdej z grup, a mecze znowu rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął zespół BAWIMA (MAGDALENA KIJOWSKA, WIKTORIA WOSIEWICZ, BARTOSZ SZARŁOWICZ), który w finale zainkasował wszystkie zwycięstwa. Drugie miejsce zajął zespół NOŁNAME (ALEKSANDRA MŁOCEK, IZABELA BOLANOWSKA, KRZYSZTOF BEK), a trzecie zespół ZAWODOWI AMATORZY (ALEKSANDRA WEWIÓRSKA, ALEKSANDRA WODZIŃSKA, MICHAŁ JANOCHA). Czwarte miejsce wywalczył SZCZYRK (MAJKA STAREŃCZAK, PAULA JASIŃSKA, KACPER PIOTROWSKI), który po oddaniu walkowera w ostatnim meczu straciły szansę na podium. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy, a każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

Turniej Piłki Nożnej

2 czerwca w sobotę na Orliku przy Szkole Podstawowej w Jedliczu rozegrano Turniej Piłki Nożnej chłopców. W turnieju tym wystartowało 2 drużyny, które zagrały ze sobą jeden mecz. Po zaciętej walce 4:3 wygrał zespół GORZANDA FC. II miejsce przypadł WODZIE GAZOWANEJ SAGURA. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek oraz pamiątkowe puchary oraz dyplomy.

Turniej Łuczniczy

W niedzielę 03.06.2018 r. na torach łuczniczych w Moderówce odbył się turniej dla dzieci. W zawodach wzięło udział 11-ścioro dzieci i w tym dniu każdy mógł poczuć się zwycięzcą. Dziękujemy za przybycie Pani Burmistrz Jolancie Urbanik , Radnemu Gminy Panu Krzysztofowi  Gałuszce oraz Dyrektorowi GOSiR-u Jedlicze Panu Wojciechowi Florczakowi. Dziękujemy za zorganizowanie i ufundowanie pamiątkowych pucharów oraz słodyczy.

Trener sekcji łuczniczej Wojciech Myśliwiec wraz z rodzicami i działaczami sekcji .

Blok imprez dla dzieci i młodzieży

Uzupełnieniem oferty z okazji Dnia Dziecka, był blok imprez przygotowanych dla dzieci i młodzieży w niedzielę 3 czerwca, na parkingu przy hali GOSiR. W programie znalazł się występ Teatru „BAZYL” z Rzeszowa, program artystyczny Świetlicowego Kółka Teatralnego „JODŁA BANDA” oraz liczne konkursy i zabawy dla dzieci i rodziców.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom za aktywne spędzenie wolnego czasu.