Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

VIII Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

W dniu 18 marca 2017 r. w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się VIII Gminny Turniej Piłki Siatkowej drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn reprezentujących jednostki OSP: Długie, Jedlicze, Męcinka, Moderówka, Piotrówka, Podniebyle, Poręby, Potok i Żarnowiec. Uroczystego otwarcia dokonali Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Woźniak, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Dziura, Prezes Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Jedliczu dh Marek Maciejowski, Dyrektor GOSiR Jedlicze Wojciech Florczak. Na turnieju obecni byli również członkowie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Jedliczu. Nad prawidłowością przebiegu rozgrywek czuwali sędziowie : Andrzej Such, Zenon Wiśniowski oraz Piotr Pętlak.

W drodze losowania zostały utworzone 3 grupy po 3 drużyny, które rozgrywały mecze „każdy z każdym”. Zwycięzcy poszczególnych grup : OSP Jedlicze, OSP Długie, OSP Moderówka awansowali do wielkiego finału. Po bardzo zaciętych i wyrównanych meczach (wszystkie spotkania finałowe kończyły się tie-breakami) najlepszą drużyną turnieju została jednostka OSP Jedlicze.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sławomir Skóra – OSP Jedlicze.