Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Brązowe medale narciarzy ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu podczas wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dziesięcioosobowa grupa narciarzy ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu brała udział w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, które odbyły się na trasach  im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej. Do rywalizacji przystąpiło 110 zawodników szkół podstawowych. Szkołę Podstawową w Jedliczu reprezentowali: Weronika Bil, Nikola Mróz, Jakub Biskup, Szymon Zdzieba, Bartosz Bil, Adrian Wojnar, Gabriel Tyburski, Eryk Żychowski, Jakub Ordyna i Jakub Masłyk, Sztab trenerski tworzyli Piotr Bril, Robert Gleń oraz Mariusz Biskup. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i zdobyli 2 brązowe medale. Na drugim stopniu podium uplasowali się  Weronika Bil i Jakub Biskup. Zespołowo chłopcy zajęli 7 miejsce. Obowiązywał styl klasyczny.