imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Już po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Krośnie wspólnie z Gminą Jedlicze i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jedliczu zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Moje Boże Narodzenie". Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, na tegoroczną edycję wpłynęło aż 217 prac ze szkół podstawowych, gimnazjów i od uczestników zajęć pozaszkolnych.
Jury pod przewodnictwem Zofii Kędzierskiej oceniło wszystkie prace przyznając nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych, nie było to łatwe z uwagi na ilość prac i bardzo wysoki poziom. Uroczysty finał imprezy, która odbyła się w ramach Powiatowego Festiwalu Świątecznego, odbył się 10 stycznia br. w GOK w Jedliczu.
Oprawę artystyczną nawiązującą do tematu konkursu przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Jedliczu.
Wyniki:
Gimnazjum
I miejsce – Amelia Motyka– ZSP Kopytowa
II miejsce – Patrycja Pelczarska – Gimnazjum Zręcin
III miejsce – Klaudia Stanosz – Gimnazjum Zręcin
Wyróżnienia
Martyna Sudoł – Gimnazjum Zręcin
Aleksandra Dymczak – Gimnazjum Zręcin
Adrian Klamut – ZSP Wróblik Szlachecki
Klasy IV – VI Szkoły Podstawowe
I miejsce – Armin Kozak – ZSP Bóbrka
I miejsce – Zuzanna Jaskółka – GOK Jedlicze
II miejsce – Grzegorz Torba – ZSP Kopytowa
III miejsce – Karolina Kludacz – ZS-SP Chorkówka – kólko plastyczne
Wyróżnienia
Katarzyna Majcher – ZSP Kopytowa
Kamil Rajs – SP Zręcin
Martyna Dołęgowska – ZSP Równe
Emilia Balcerzak – SP Kobylany
Mateusz Harsze – ZS – SP Chorkówka
Emilia Machura – ZS – SP Chorkówka
Aleksandra Myśliwiec – ZS Moderówka
Katarzyna Gierlicka – ZSP Kopytowa
Katarzyna Kraska – ZS – SP Chorkówka
Julia Hawrot – SP Kombornia
Klasy I – III Szkoły Podstawowe
I miejsce – Łukasz Stachura – GOK Iwonicz Zdrój
II miejsce – Martyna Litwin – GOK Iwonicz Zdrój
III miejsce – Piotr Albrycht – ZS Lubatówka
Wyróżnienia
Oliwia Starowiejska – GOK Iwonicz Zdrój
Sara Rygiel – GOK Iwonicz Zdrój
Jakub Kusiak – ZSP Jaszczew
Zuzanna Patla – ZS Lubatówka
Wiktor Hanus – ZSP Posada Górna
Karolina Skraqi – GOK Iwonicz Zdrój
Weronika Józefczyk – ZSP Posada Górna
Marta Telega – ZSP Posada Górna
GOK Jedlicze