Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

W dniu 10 grudnia 2016 r. w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00, a uroczystego otwarcia dokonał Z-ca Burmistrza Gmine Jedlicze Ryszard Zagórski oraz Dyrektor GOSiR Jedlicze Wojciech Florczak.

W zawodach wystartowało 7 drużyn: GOSiR Jedlicze, VT Krosno, AKS Cieklin, Kasztelani, Spaj i Przyjaciele, Moderówka Team i RISOG Jedlicze. Mecze rozgrywano do 2 wygranych setów, do 20 punktów, natomiast finały rozegane zostały do 25 punktów.

W wyniku ponad sześciogodzinnych rozgrywek najlepszym zespołem po pełnym walki meczu finałowym, którego zwycięstwo rozstrzygnęło się w tie-breaku zwyciężyła drużyna VT Krosno. Na drugim miejscu uplasował się zespół GOSiR Jedlicze, kolejne miejsca przypadły drużynom III- Moderówka Team, IV- AKS Cielkin, V- SPAJ i Przyjaciele, VI- RISOG Jedlicze, VII- Kasztelani.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast cztery najlepsze otrzymały również puchary, które wręczone zostały przez Panią Burmistrz Jolantę Urbanik oraz Dyrektora GOSiR Jedlicze Wojciecha Florczaka. Została wręczona również indywidualna nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju, którym został Kamil Młodzianowski (GOSiR Jedlicze). Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie, sportową walkę w duchu fair play i zapraszamy za rok.