Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Uczniowie z Potoka z sukcesami w tenisie stołowym

W sobotę 24.09.2016 roku w sali gimnastycznej  Szkoły Podstawowej w Ustrobnej, odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wojaszówka. Turniej przeznaczony był dla dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjów. Zawody rozegrane zostały systemem pucharowym do trzech zdobytych punktów.  Najlepszą  zawodniczką  w kategorii IV-VI okazała się uczennica ze szkoły w Potoku, Róża Ekert z kl. V, która wygrała wszystkie swoje mecze i z kompletem punktów zajęła I miejsce. Natomiast III miejsce w swoich kategoriach wiekowych zajęli: Mikołaj Strugała z kl. III SP i Julia Bożek z kl. IIIG. Uczniowie otrzymali: dyplomy, puchary oraz cenne nagrody.

Ponadto Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Potoku godnie reprezentowali: Filip Piotrowski, Michał Chrobak ze szkoły podstawowej, a także  Magdalena Grzesik, Julia Rak, Kacper Piotrowski i Krzysztof Kwolek z gimnazjum. Opiekę na dziećmi i młodzieżą sprawowała pani Agata Kazalska.

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w turnieju oraz aktywnie i miło spędzili czas.