Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Grand Prix Gminy Jedlicze 2016 w Kolarstwie Górskim - II eliminacja

18 czerwca odbyła się II eliminacja Grand Prix Gminy Jedlicze 2016 w Kolarstwie Górskim w formule XC. Zawodnicy biorący udział w zawodach musieli stawić czoła ciężkiej technicznie trasie oraz słonecznej pogodzie, która nie przeszkodziła natomiast w tym, aby większość zawodników ukończyła zawody z uśmiechem na twarzy.

Każda z 14 kategorii miała do pokonania inny dystans, zostały przygotowane trzy trasy (500, 750, 4000 metrów). Rywalizacja pomiędzy kolarzami przebiegała w atmosferze fair – play, dzięki czemu obyło się bez groźnych wypadków oraz kontuzji. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Jedlicze Team, piętnastu zawodników stanęło na podium w tym pięciu na najwyższym stopniu. Na zakończenie imprezy odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych statuetek, medali, nagród oraz dyplomów najlepszym zawodnikom przez  Zastępcę Burmistrza Gminy Jedlicze Pana Ryszarda Zagórskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Piotra Woźniaka. Wśród zawodników uczestniczących w imprezie zostały rozlosowane nagrody.

GOSiR Jedlicze serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które bezinteresownie włączyły się do organizacji wyżej wymienionej imprezy. Szczególne podziękowania należą się zawodnikom naszej sekcji kolarstwa górskiego Jedlicze Team oraz rodzicom naszych zawodników za wielogodzinną pracę w przygotowaniu tras, strażakom OSP Męcinka za profesjonalne zabezpieczenie trasy zawodów oraz Panią z Koła Gospodyń w Męcince. Sponsorami imprezy oraz fundatorami nagród byli: Gmina Jedlicze, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu,  Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jedliczu, Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie.

20 sierpnia odbędzie się III eliminacja do Grand Prix Gminy Jedlicze na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy.