Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora GOSiR

W dniu 5 marca 2016 r. na hali GOSiR Jedlicze odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora GOSiR Jedlicze. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Dyrektor GOSiR Jedlicze Pan Andrzej Piękoś, który serdecznie przywitał wszystkich zawodników i życzył jak najlepszych wyników. Tradycyjnie turniej cieszył się dużym zainteresowaniem czego potwierdzeniem jest fakt, iż w zawodach wystartowało 8 drużyn.

Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, w których rozgrywano mecze "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów, do 20 punktów. Po sześciogodzinnych zmaganiach sportowych zwycięzcą turnieju została drużyna VT Krosno, która w finale pokonała po zaciętym meczu SKM Kopytowa. Trzecie miejsce zajęła drużyna GOSiR Jedlicze natomiast czwarta pozycja przypadła drużynie Nieposkromionych Lwów (Moderówka).

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a najlepsze cztery drużyny puchary. Została również wręczona indywidualna nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju Jakuba Szydło (VT Krosno). Dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie, sportową walkę w duchu fair play i zapraszamy za rok.