Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Dobry występ narciarzy MUKS w ogólnopolskich zawodach o Puchar Gryfa

W bajkowej zimowej scenerii, przy padającym śniegu w Tomaszowie Lubelskim rozegrane zostały IX Ogólnopolskie Zawody Narciarskie o Puchar Gryfa. Bieg główny mężczyzn rozegrany został na dystansie 10 km natomiast kobiety rywalizowały na dystansie 5 km. Klub MUKS Jedlicze wystawił do rywalizacji 4 zawodników: Katarzynę Janochę (bardzo udany debiut w zawodach), Andrzeja Pelczara, Roberta Janochę oraz Wiktora Mosonia. Nasi reprezentanci i tym razem zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zajmując wysokie lokaty w rywalizacji open oraz w swoich kategoriach wiekowych:

Katarzyna Janocha - 4 miejsce (juniorki C),
Andrzej Pelczar - 4 miejsce (seniorzy IV), 15 miejsce (open),
Robert Janocha - 2 miejsce (seniorzy IV), 7 miejsce (open),
Wiktor Mosoń - 2 miejsce (seniorzy III), 6 miejsce (open).

Zawody ukończyło 99 zawodników z czterech województw: lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego i mazowieckiego. Gratulujemy naszym narciarzom udanego startu!