Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Finałowa Runda Pucharu Okręgu – dwa puchary dla naszych łuczników

Po wakacyjnej przerwie została wznowiona rywalizacja o Puchar Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie. W sobotę 05.09.br. w Brzozowie odbyła się trzecia i zarazem finałowa runda tych zawodów. Wystartowało 85 zawodników z 8 podkarpackich klubów, a wśród nich 10 łuczników  MUKS Podkarpacie Jedlicze. Nasi łucznicy spisali się bardzo dobrze. Malwina Kubit zwyciężyła w kategorii dzieci młodszych. W kategorii dzieci starszych zwyciężył Michał Stach, a Dawid Smyka  zajął miejsce drugie. Trzecie miejsce wśród młodzików zajął Dominik Och. W klasyfikacji generalnej, uwzględniającej wszystkie trzy rundy, Malwina i Michał zdobyli Puchary Okręgu, a Dominik zajął 4 miejsce.

Finałowa Runda Pucharu Okręgu – dwa puchary dla naszych łuczników - 1Finałowa Runda Pucharu Okręgu – dwa puchary dla naszych łuczników - 2