Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Sukcesy kolarzy Jedlicze Team na zawodach w Dukli

Cyklokarpaty tym razem zagościły w Dukli. Na starcie zawodów stanęło około pięciuset miłośników kolarstwa górskiego. Rywalizacja odbywała się na trzech dystansach: Giga - 73 km, Mega - 61 km i Hobby - 24 km. Zarówno pogoda jak i trasa dały się mocno we znaki wszystkim zawodnikom – tym większa była po zawodach satysfakcja z przejechanego dystansu. Przejazdy przez kilka potoczków dodały uroku i trochę ochłody. Nie zabrakło także tradycyjnego błota, które mimo suszy utrzymało swoje wartości. Na miejscu odbyły się również zawody dla najmłodszych zawodników, którzy wykazali się wielkim zapałem do walki. Ekipa Jedlicze Team zdobyła drużynowo drugie miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a szczególnie Krzysztofowi Gajdzie, który wygrał zawody na dystansie GIGA oraz Jerzemu Opaluchowi - za zajęcie czwartego miejsca na dystansie MEGA. Do końca zawodów Cyklokarpaty pozostały już tylko dwie edycje: w Koninkach i finał w Wierchomli.