Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Sukcesy kolarzy Jedlicze Team na Mistrzostwach Powiatu Dębickiego

W sobotę 20 czerwca br. odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w konkurencji XC.

W najmocniejszej kategorii M1 (Elita) na trasie 4 x 2600 m. rywalizowało dwóch zawodników Jedlicze Team: Krzysztof Gajda i Sławomir Skóra. Prestiżowe zwycięstwo w zawodach odniósł Krzysztof, natomiast Sławek, mimo defektu roweru uplasował się na wysokiej 11 pozycji.

W zawodach wystartowali również nasi najmłodsi zawodnicy. Mieli do przejechania dwie pętle o długości 300 m każda. Sportową walkę o zwycięstwo stoczyły dwie nasze zawodniczki: Julia Jeż i Amelia Bożek. Na mecie lepsza okazała się Julia, a tuż za nią finiszowała Amelia. Wśród chłopców Wiktor Jeż zajął czwarte miejsce. Gratulujemy!