Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Krzysztof Okrzesa z Jedlicze Team wygrywa w IV Łańcuckim Maratonie MTB

10 maja br. odbył się IV Łańcucki Maraton rowerowy. Na dystansach Mini 25 km, Midi 45 i Maxi 76 km stanęło blisko 170 zawodników. W rywalizacji brali udział również zawodnicy sekcji kolarskiej Jedlicze Team. Deszcz, zimno i błoto oraz problemy z błądzeniem na trasie dały się we znaki wielu kolarzom. Przekonało się o tym dwóch naszych zawodników, którzy nie ukończyli wyścigu.

Wymagające warunki pogodowe wyłączyły ze zmagań na dystansie MINI najmłodszego w tym dniu z naszych startujących - Michała Janochę. Krzysztof Gajda na dystansie MAXI miał problemy z trasą. Dwukrotnie ją gubił, co skutkowało skróceniem dystansu i dyskwalifikacją.

Najlepiej z warunkami i fatalnie oznaczoną trasą (choć też miał małe problemy) poradził sobie Krzysztof Okrzesa, który na dystansie MIDI 45 km zajął 4 miejsce Open i 1 w kategorii! Reszta naszych zawodników - po małych przygodach - zajęła odpowiednie rezultaty w swoich kategoriach: