Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

BIEG GÓRSKI ZIMOWE WYZWANIE Chyrowa 01.02.2015

1 lutego br. w Chyrowej odbył się Bieg Górski Zimowe Wyzwanie na dystansie 12 km. W biegu tym wystartowali zawodnicy sekcji lekkoatletycznej działającej przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu.

Pomimo ciężkich warunków na trasie, dużej pokrywy śniegowej, błota i wody  naszym zawodnikom udało uzyskać się bardzo dobre rezultaty. Na drugim stopniu podium  w kategorii M1  stanął MICHAŁ PŁAZIAK z czasem 1.06.52 uzyskując tym samym IV miejsce OPEN.

Bardzo dobre miejsca zajęli pozostali zawodnicy GOSIR Jedlicze, którzy na dystansie 12 km startowali po raz pierwszy, zajmując odpowiednio:

ARKADIUSZ BOREK- 30 miejsce OPEN czas 1.17.30

KACPER GĘSIAK – 31 miejsce OPEN czas 1.17.30

KRZYSZTOF GAJDA – 32 miejsce OPEN czas 1.17.31

W klasyfikacji drużynowej  Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu uplasował się na bardzo wysokim  IV miejscu.