imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
30 sierpnia br. po raz czwarty przeprowadzono Zawody w Kolarstwie Górskim o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze MTB 2014. W zawodach wystartowało blisko 100 zawodników, którzy rywalizowali w 12 kategoriach wiekowych. Każda z kategorii miała do pokonania inny dystans, dostosowany do wieku startujących.
Najstarsi uczestnicy zmierzyli się z wymagającą, zróżnicowaną trasą wytyczoną na terenie parku obok hali GOSiRu. Rywalizacja pomiędzy kolarzami przebywała w atmosferze fair – play, dzięki czemu obyło się bez groźnych wypadków oraz kontuzji.
Na zakończenie imprezy odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych statuetek najlepszym zawodnikom przez Z-ce Burmistrza Gminy Jedlicze Piotra Rostka, Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Tadeusza Leśniaka oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jedlicze Andrzeja Piękosia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które bezinteresownie włączyły się do organizacji wyżej wymienionej imprezy. Szczególne podziękowania należą się zawodnikom naszej sekcji kolarstwa górskiego Jedlicze Team - organizatorzy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok.
Dystanse:
Dzieci do 6 lat 1 x 150 m
Dzieci 7-8 lat 2 x 250 m
Chłopcy 9-12 lat 2 x 1500 m
Dziewczęta 9-12 lat 1 x 1500 m
Młodzik 13-14 lat 4000 m
Junior Młodszy 15-16 lat 2 x 4000 m
Junior 17-19 lat 3 x 4000 m
Kobiety do 16 lat i powyżej 16 lat 4000 m
Senior 20-34 lata 5 x 4000 m
Masters I 35 do 42 lata 3 x 4000 m
Masters II 43 lata i starsi 2 x 4000 m
Wyniki MTB Jedlicze 2014 w poszczególnych kategoriach wiekowych:
DZIECI DO 6 LAT
1. Sebastian Garbowski – Klimkówka
2. Bartosz Cupryś – Rebike Impuls Team Rzeszów
3. Weronika Fałat – Jedlicze
4. Brajan Dobosz – Długie
5. Szymon Dudzik –Jedlicze
6. Piotr Kłapkowski – Jedlicze
7. Kinga Hanas – MTB MOSiR Dukla
8. Izabela Marek - MTB MOSiR Dukla
9. Filip Trybus – Chlebna
10. Amelia Skóra – Jedlicze Team
11. Zofia Skóra – Jedlicze Team
DZIECI 7-8 LAT
1. Jakub Półchłopek – Jedlicze Team
2. Mateusz Fałat – Jedlicze Team
3. Amelia Bożek – Jedlicze Team
4. Kamil Marek - MTB MOSiR Dukla
5. Filip Pawlik – Potok
6. Amelia Marzec – Jedlicze
7. Wiktor Jeż – Jedlicze Team
8. vSara Bodkowska – Krosno
9. Nikola Jastrząb – GOSiR Jedlicze
10. Wiktor Trybus – Jedlicze Team
11. Oliwia Grzesik – Jedlicze
12. Oktawia Schneider –Jedlicze
13. Leon Łodej – Milenium Hall Piaseco Team Rzeszów
DZIEWCZĘTA 9-12 LAT
1. Martyna Misiołek – MTB MOSiR Dukla
2. Aleksandra Opałka - MTB MOSiR Dukla
3. Agnieszka Żywiec – Krościenko Wyżne
4. Amelia Gawron – Rzeszów
5. Julia Jeż – Jedlicze Team
6. Klaudia Wiśniewska – Jedlicze
CHŁOPCY 9-12 LAT
1. Mateusz Szymbara – Jedlicze
2. Maciej Dąbrowski – Potok
3. Jakub Biskup – MUKS Podkarpacie Jedlicze
4. Witold Cygan – Jedlicze
5. Norbert Gierlicki –Jedlicze
6. Jakub Lula – Dobrucowa
7. Filip Goleń – Jedlicze
8. Kacper Pawluś – JSC Jasło
9. Piotr Gierek – Jedlicze Team
10. Eryk Bodkowski – Krosno
11. Maciej Król – Jedlicze
12. Dawid Furmański – Jedlicze
13. Natan Gawron – Rzeszów
14. Miłosz Lorens – Potakówka
15. Kacper Gajda – Jedlicze Team
16. Michał Wójcik – Krosno
MŁODZIK 13-14 LAT
1. Mateusz Drąg – 27’34” - Podniebyle
2. Tymoteusz Cuprys – 35’20” - Rebike Impuls Team Rzeszów
3. Kamil Haczela – 35’ 30” - MUKS Podkarpacie Jedlicze
JUNIOR MŁODSZY 15-16 LAT
1. Bartosz Bożek – 36’21” – KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team
2. Patryk Krzesiński – 36’55” – Żbik Komańcza
3. Jerzy Opaluch – 37’02” – Jedlicze Team
4. Dominik Franus – 41’00” – Jedlicze Team
5. Piotr Gryzło – 41’58” – JSC Jasło
6. Tomasz Mierzejewski – 42’32” – MTB MOSiR Dukla
7. Kacper Goleń – 43’44” – Jedlicze Team
8. Adrian Lepucki – 45’37” – Chlebna
9. Wojciech Piekło – 49’09” – ŁTC Łańcut
10 Jakub Kozłowski – 50’45” – Krajowice
Mateusz Budzisz - MTB MOSiR Dukla DNF - nie ukończył
Rafał Gołąbek - MTB MOSiR Dukla DNF - nie ukończył
JUNIOR 17-19 LAT
1. Szymon Brzoza – 32’33” – Essentia Vitae RKK MTB
2. Jakub Jeż – 34’33” – Jedlicze Team
3. Dominik Kaczmarczyk – 35’26” – Jedlicze Team
4. Grzegorz Biega – 35”28” – Roweromania Racing Team
5. Mateusz Bujdasz – 38’21” – Maxi Sport MTB Team
6. Michał Płaziak – 39’23” – GOSiR Jedlicze
KOBIETY 13-16 LAT
1. Magdalena Jasłowska – 16’51” – Zręcin
2. Paula Pasterczyk – 16’55” - MUKS Podkarpacie Jedlicze
3. Jagoda Biskup – 19’42” - MUKS Podkarpacie Jedlicze
KOBIETY POWYŻEJ 16 LAT
1. Joanna Rachwalska – 16’42” – OSP Kopytowa
2. Karolina Krawczyk-Twaróg – 16’56” – Jedlicze
3. Wioletta Dąbrowska – 17’58” – Potok
4. Anna Skóra – 20’40” – Długie
5. Anna Garczyńska – 21’47” – Sowina
6. Agnieszka Bodkowska – 22’42” – Krosno
MASTERS I 35-42 LATA
1. Janusz Łodej – 33’22” – Millenium Hall Piaseco Team
2. Łukasz Janocha – 33’39” – Jedlicze Team
3. Sebastian Czekański – 37’25” – Jedlicze Team
4. Dawid Piwowar – 38’06” – DSR Krosno
5. Tomasz Gardzina - 39’12” – JSC Jasło
6. Piotr Szczygieł – 43’56” – Korczyna
Piotr Ślusarz – Jedlicze Team DNF - nie ukończył
Sławomir Hebda – Tarnów DNF - nie ukończył
MATSTERS II POWYŻEJ 43 LAT
1. Krzysztof Jeż – 28’49” – Jedlicze Team
2. Marek Cuprys - 30’51” - Rebike Impuls Team Rzeszów
3. Maciej Machnik – 31’02” – Dobieszyn
4. Wojciech Uram – 33’00” – Jedlicze Team
5. Ryszard Majsiak – 35’20” – Moderówka
SENIOR 20-34 LATA
1. Krzysztof Gajda – 52’44” – Jedlicze Team
2. Zbigniew Krzesiński – 52’57” – Żbik Komańcza
3. Łukasz Szlachta – 53’08” – KS MTB Team Strzyżów
4. Sławomir Skóra – 56”11” – Jedlicze Team
5. Wojciech Szlachta – 57’26” - KS MTB Team Strzyżów
6. Jakub Gryzło – 58’31” – JSC Jasło
7. Krzysztof Okrzesa – 61’38” - Jedlicze Team
8. Krzysztof Kłosowski – 72’02” - AZS Politechnika Rzeszów
Szczepan Szobak – Maxi Sport MTB Team - DNF - nie ukończył
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1. JEDLICZE TEAM
2. MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
3. REBIKE IMPULS TEAM RZESZÓW
4. MTB MOSIR DUKLA
5. MILENIUM HALL PIASECO TEAM RZESZÓW
6. KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team
7. OSP KOPYTOWA
8. JSC JASŁO
9. DSR KROSNO
10. ŻBIK KOMAŃCZA
Fotorelacja