imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
W dniach 21-23 sierpnia br. odbyły się finałowe turnieje Grand Prix Gminy Jedlicze w siatkówce plażowej. W całym cyklu wakacyjnych rozgrywek w tym roku wystąpiło 94 pary ( 32 pary pań, 62 pary panów) w sumie 188 zawodników.
Tegoroczne rozgrywki przebiegły w miłej atmosferze, rywalizacja stała na wysokim poziomie. W wyniku rozegranych turniejów wyłoniono najlepsze drużyny w każdej kategorii.
Najlepsi zawodnicy na zakończenie otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe. Uroczystego podsumowania oraz wręczenia nagród dokonali Dyrektor GOSiR Jedlicze Andrzej Piękoś oraz Tadeusz Leśniak - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej.
Tegoroczne zawody sędziowali Pan Zenon Wiśniowski, Andrzej Such oraz pracownicy GOSiRu. Dziękujemy wszystkim drużynom za start w tegorocznych rozgrywkach, za sportową rywalizację w duchu fair play i do zobaczenia za rok.
Wyniki:
Gim. Dziewczyny:
1.Champion-Złotowłose 15-12
2.Atomówki-Złotowłose1 9-15
3.Champion –Smerfy 10-15
4.Złotowłose-Atomówki 15-8
5.Champion- Złotowłose 1 15-6
6.Złotowłose-Smerfy 8-15
7.Złotowłose1-Smerfy 10-15
8.Smerfy-Atomówki 15-7
9.Złotowłose1-Złotowłose 15-8
10.Champion-Atomówki 15-10
miejsce: punkty:
1.Smerfy 12
2.Champion 9
3.Złotowłose1 6
4.Złotowłose 3
5.Atomówki 0
Ponadgim. dziewczyny:
1.Orlen Team-Gimbi 15-7
2.SKM Kopytowa-Gimbi 2-15
3.Orlen Team-SKM Kopytowa 15-7
miejsce: punkty:
1.Orlen Team 6
2.Gimbi 3
3.SKM Kopytowa 0
Ponadgim. chłopcy:
1.Plażowicze I-Polonia 15-9
2.Dajcie nam wygrać - Siatkarzyki 13-15
3.PlażowiczeI-Bożo Team 15-12
4.Polonia-DNW 14-16
5.PlażowiczeI-Siatkarzyki 18-16
6.Polonia-Bożo Team 15-3
7.Siatkarzyki-Bożo Team 15-4
8.Bożo Team-DNW 7-15
9.Siatkarzyki-Polonia 15-9
10.Plażowicze-DNW 15-9
miejsce: punkty:
1.Plażowicze I 12
2.Siatkarzyki 9
3.Dajcie nam wygrać 6
4.Polonia 3
5.Bożo Team 0
Open Kobiety
1.SKM Kopytowa - Plażowiczki 8-15 8-15
2.SKM Kopytowa -Smerfetki 16-14 4-15 11-6
3.Plażowiczki-Smerfetki 15-17 15-5
miejsce: punkty:
1.Plażowiczki 6
2.SKM Kopytowa 2
3.Smerfetki 1
Open Mężczyźni
KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX JEDLICZE
Gimnazjum – DZ
1.Champion – 28 pkt.
2.Smerfy – 25 pkt.
3.Atomówki -25 pkt.
4.Złotowłose – 22 pkt.
5.Timelese – 7 pkt.
6-7.Żeglce, Złotowłose I – 5 pkt.
Gimnazjum – CHŁ
1. All Stars – 40 pkt.
2.Przedszkole – 25 pkt.
3. Chlebianka Team – 17 pkt.
4. Potok, Modeki – 8 pkt.
5. Sprzedam Opla – 7 pkt.
Ponadgimnazjalna – DZ
1. Orlen – 30 pkt.
2. SKM Kopytowa – 30 pkt.
3. Gimbi – 18 pkt.
4. Chodakowska Team – 10 pkt.
5–6. Timeles, Smerfetki – 5 pkt.
Ponadgimnazjalna – CHŁ
1. Dajcie Nam Wygrać – 23 pkt.
2. Bożo Team – 19 pkt..
3. PlażowiczeI – 18 pkt
4-6. Terrorym, Plażowicze, Polonia – 15 pkt.
7-8. Siatkarzyki, FC Blokersi – 10 pkt.
- Panie Open
1.SKM Kopytowa 35 pkt.
2.Plażowiczki 30 pkt.
3.Smerfetki 18 pkt.
4-5.Atomówki 8 pkt., Złotowłose 8 pkt.
6.Nie powiem 7 pkt.
7.Atomówki II 5 pkt
- Panowie Open
1.Dwa Kanarki – 23 pkt.
2.Terrorym II – 23pkt.
3.FC FI - 22 pkt.
4.KŚW – 20 pkt.
5.Mięsiste Wary – 12 pkt.
6.Adidasy – 11 pkt.
7-9. Orły Zoltara, Majin Buu, GOSiR Jedlicze – 10 pkt.
10.Kanarki – 8 pkt.
11.Blokersi – 7 pkt.
12-13.Rocket Fuel, Stabilizatory – 5 pkt.
14-16. Fory i Kicha, Kurek Team, Jasiołka Świerzowa – 3 pkt.
17-27. Desperaci, Defensor, Wieczorek Team, Nie Wiem, Upadły orzeł, Oby Namsie, Bodzio Team, Terrorym, Seniorzy, Doublet Shot – 2 pkt.