Sobota 17 lipca 2021
imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Kolejne sukcesy biegaczy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu

Siedem medali w tym dwa złote, dwa srebrne i trzy brązowe to dorobek zawodników sekcji lekkoatletycznej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu, którzy 22 września br wzięli udział w XIV Biegu Górskiego na Cergową.
W biegu głównym na dystansie 5,5 km Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu reprezentował MICHAŁ PŁAZIAK, który w kategorii generalnej zajął wysoką XIII lokatę, a w kategorii wiekowej od 16 do 19 lat uplasował się na III miejscu.

Przy okazji Biegu Górskiego przeprowadzone zostały biegi dziecięce i młodzieżowe, które w tym roku odbyły się na nowych obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli. W biegach tych Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu reprezentowała 15 osobowa grupa młodych biegaczy i biegaczek, którzy startowali na dystansach, 100 m, 200 m, 400 m, 600 m i 800 m.

Dużą niespodziankę sprawili najmłodsi reprezentanci. W kategorii dziewcząt na dystansie 100 m, I miejsce zdobyła NIKOLA JASTRZĄB, natomiast II miejsce należało do ALICJI WIETECHY.
Złoty medal zdobył również WOJCIECH GĘSIAK, który wystartował na dystansie 800 m.
Kolejny medal tym razem srebrny zanotował na swoim koncie KAMIL BOBROWSKI, startując w biegu na dystansie 200 m.
Brązowe medale dla Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu wywalczyli SARA PŁAZIAK i IGNACY GĘSIAK, startując na dystansie 600m i 400m.