Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Brązowe medale dla Duetu z Jedlicza

6 kwietnia br. w Tyczynie odbył się kolejny Turniej Cheerleaders z cyklu GRAND PRIX POLSKI CHEERLEADERS 2013 o PUCHAR BURMISTRZA TYCZYNA. W zawodach wystartowało 300 uczestników z czterech województw Polski.

W turnieju nie zabrakło reprezentantek Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Zespół ISKIERKI oraz DUET TRYBUS - KOŁEK startowały w dywizji pom dance junior młodszy i senior. Dziewczęta zaprezentowały nienaganną technikę i styl tańca, która została nagrodzona gromkimi brawami.

W klasyfikacji końcowej turnieju zespół ISKIERKI uplasował się na IV miejscu, a dziewczęta z DUETU zdobyły brązowe medale. Tym samym kolejne punkty zostały dopisane do generalnej klasyfikacji PUCHARU POLSKI CHEERLEADERS 2013.

Skład zespołu ISKIERKI: S. Hap, S. Płaziak, M.Grela, M.Szot, M. Forystek, M.Ginalska,