Piątek 16 lipca 2021
imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

I miejsce dla Duetu Cheerleaders z Jedlicza

19 stycznia br. w Garwolinie odbył się Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerleaders, w którym udział wzięły zespoły startujące w Pucharze Polski Cheerleaders 2013. W turnieju o randze ogólnopolskiej nie zabrakło zawodniczek z Jedlicza. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który jest kolebką cheerleaderingu w Jedliczu reprezentowały: zespół ISKIERKI oraz DUET Małgorzata Kołek i Łucja Trybus.

Po pierwszej rundzie Official Practise obydwa zespoły zakwalifikowały się do ścisłego finału zostawiając za sobą między innymi zespoły z Warszawy, Mszczonowa, Gdańska, Radziejowic i Krotoszyna. Po zaciętej walce w finale zespół ISKIERKI zajął ostatecznie IV miejsce  w dywizji pom dance. Seniorski Duet (M. Kołek – Ł.Trybus) uplasował się na najwyższym stopniu podium zajmując I miejsce. Tym samym na koncie jedlickich zespołów zanotowane zostały pierwsze punkty Pucharu Polski Cheerleaders 2013.

Zespół Iskierki wystąpił w składzie: M. Ginalska, Z. Ginalska, A. Smolik, M. Grela, M. Szot, S. Płaziak, S. Hap, M. Forystek
Duet : M. Kołek, Ł.Trybus
Trener: S. Kilar

Zespołom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!