Sobota 17 lipca 2021
imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

Mistrzostwa Polski Młodzików Bydgoszcz – Strzelectwo Sportowe

W dniach 27-30 września br. w Bydgoszczy odbyły się I-sze Mistrzostwa Polski Młodzików w strzelectwie sportowym. W zawodach udział wzięła ekipa woj. podkarpackiego, która zdobyła 3 srebrne medale. Dwa „srebra” wywalczył Tomasz Pastuła z „Waltera” Rzeszów w konkurencjach pistoletowych. Tomek stanął na podium w pistolecie pneumatycznym z wynikiem 273 pkt oraz w pistolecie szybkostrzelnym uzyskując wynik 270 pkt. Trzeci srebrny medal dla Podkarpacia zdobyła Brygida Bożek Z MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, która stanęła na podium w konkurencji karabinu pneumatycznego uzyskując bardzo dobry wynik 287 pkt. Brygida  była o krok od medalu w konkurencji karabinu sportowego 3 postawy, w której zajęła 4-te miejsce tracą 1 pkt. do podium.