piątek, 20 sierpień 2021 15:12

Za nami VI turniej z cyklu Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym. Maciej Kudyk liderem klasyfikacji

15 sierpnia 2021 r. odbył się VI turniej z cyklu Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym kategorii 500. Sezon urlopowy przyczynił się do nielicznej obsady turnieju.

Do rywalizacji przystąpiło 6 zawodników. Mimo niewielkiej liczy uczestników w meczu finałowym zmierzyli dwaj bardzo dobrzy tenisiści Maciek Kudyk z Giżycka oraz Mariusz Królikowski z Bartoszyc. Zwyciężył Maciej Kudyk wynikiem 6:3 6:3. Gratulacje!!!

Liderem klasyfikacji generalnej Grand Prix Bartoszyc po 6 turniejach został Maciek Kudyk z Giżycka. Turniej pocieszenia wygrała Anna Szymczukiewicz. Duże brawa !!!!

Wyniki turnieju i ostateczną klasyfikacją ogólną Grand Prix Bartoszyc przedstawiamy poniżej.

drabinka

Ranking

Do turnieju MASTERS kończącego tegoroczne zmagania zakwalifikowała się pierwsza ósemka z klasyfikacji generalnej:
Pisiałek Mateusz

Turniej rozegrany zostanie w pierwszej fazie 2 grupy i z grupy kwalifikują się do dalszej gry 2 osoby.Turniej odbędzie się 29.08.2021 o godz. 9:00. Proszę zawodników z listy o telefoniczne potwierdzenie udziału.

Zapraszamy do kibicowania!

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji turnieju można uzyskać pod numerem telefonu 600891116.