wtorek, 09 czerwiec 2020 08:36

Za nami I turniej z cyklu GP Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora BOSiR

7 czerwca 2020 odbył się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora BOSiR.

Złe prognozy pogodowe nie wystraszyły tenisistów i stawili się licznie do rywalizacji.

14 osób stanęło w szranki i toczyło zacięte pojedynki na terenie bartoszyckich kortów. Po wielu godzinach zmagań tenisowych zwycięzcą turnieju został Andrzej Cegiełka, pokonując ostatecznie w zaciętym finale Marka Kozłowskiego. O trzecie miejsce w dramatycznym pojedynku walczyli zawodnicy z Lidzbarka Warmińskiego i ostatecznie zwyciężył zasłużenie Dariusz Dec, pokonując Mirosława Jankowskiego. Zwycięzcą turnieju pocieszenia po zaciętej walce został Mariusz Biernacki z Bartoszyce. Poniżej przedstawiamy aktualny ranking po pierwszym turnieju. Informujemy, ze kolejne turnieje z cyklu Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym będą odbywały się co 2 tygodnie w niedzielę, od godziny 9:00.

KOLEJNY TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ 21.06.2020 O GODZ.9:00

Wszystkich chętnych zapraszamy do rywalizacji. Nagrodą za zwycięstwo będą karnety na bartoszyckie korty, karnety również otrzymają zawodnicy biorący 3-krotny udział w turnieju.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji turnieju można uzyskać pod numerem telefonu 600891116.