W dniu 30.09.2020 r. w sali sportowej SP 7 odbyły się zawodów w piłce siatkowej dziewcząt klas VII – VIII SP.
WYNIKI :
TABELA :
* w zawodach nie uczestniczyła drużyna SP 8.
Zwycięski zespół SP 3 wystąpił w składzie : Kołodziejska Karolina, Cieślak Aleksandra, Kaldyńska Oliwia, Maciulewicz Klaudia, Deluga Julia, Stankiewicz Gabriela, Chilmanowicz Amelia, Wszoła Zuzanna, Bloch Wiktoria.
Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Józef Lompa.
Zespół SP 7 wystąpił w składzie : Bartoszewicz Julia, Rafalska Weronika, Kosińska Dominika, Majewska Julia, Rychcik Hanna, Pietrin Edyta, Sófczyńska Nikola, Chudzik Zuzanna.
Opiekunem zespołu SP 7 była pani mgr Elżbieta Petrecka.
Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Kucharska Marta, Turuta Zuzanna, Lewandowska Oliwia, Hościło Alicja, Milczarek Kamila, Puchalik Nina, Wójcik Patrycja, Kosińska Kinga.
Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski.
Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Kaniewska Wiktoria, Brakoniecka Zuzanna, Darasewicz Julia, Radziulewicz Dominika, Guttmann Maja, Maksymink Natalia, Waszkiewicz Martyna, Baran Elwira, Wojciechowicz Amelia, Ziemacka Zuzanna.
Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Iwona Sosnowska.
Zawody zostały zorganizowane przez BOSiR oraz SP 7 w Bartoszycach.
Zawody sędziował pan mgr Marek Ignatowski.
9 października 2020 r. ruszy Bartoszycka Liga Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn. Mecze rozgrywane będą w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 (kobiety) oraz w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego (mężczyźni). Przedstawiamy terminarz poszczególych spotkań oraz regulamin rozgrywek.
Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych po piłce nożnej 6 - osobowej chłopców kl. VI i młodszych.
TABELA :
1. SP 7 - 10 pkt
2. SP 1 - 6 pkt
3. SP 3 - 6 pkt
4. SP 4 - 6 pkt
5. SP 8 - 0 pkt
KOMUNIKAT NR 5
W dniu 17.09.2020 r. na „orliku” przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłce nożnej 6 - osobowej chłopców klas VI i młodszych Szkół Podstawowych.
WYNIKI :
1. SP 3 - SP 4 4 : 1 ( 1 : 0 )
2. SP 1 - SP 7 3 : 3 ( 2 : 0 )
3. SP 3 - SP 7 1 : 2 ( 1 : 0 )
4. SP 4 - SP 1 0 : 2 ( 0 : 2 )
5. SP 4 - SP 7 0 : 5 ( 0 : 2 )
6. SP 3 - SP 1 1 : 1 ( 1 : 0 )
TABELA :
1. SP 7 - 7 pkt 10 : 4 stosunek bramek - 5 pkt do współzawodnictwa
2. SP 1 - 5 pkt 6 : 4 -//- - 4 pkt -//-
3. SP 3 - 4 pkt 6 : 4 -//- - 3 pkt -//-
4. SP 4 - 0 pkt 1 : 11 -//- - 2 pkt -//-
Zwycięska drużyna SP 7 wystąpiła w składzie : Szczygielski Kacper (1), Szerejko Borys (1), Kubelski Piotr (1), Dołżycki Michał (2), Szczypior Tymoteusz, Witek Jakub, Murawski Bartek (1), Pudełek Jakub (2), Kuźmowicz Paweł.
Opiekunem zespołu SP 7 był pan mgr Artur Kupis.
Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Matejunas Igor, Kaliczyński Michał (6), Waszkiewicz Filip, Jezierski Milosz, Monkiewicz Bartosz, Banasiak Konrad, Ciecierski Miłosz, Chatkowski Piotr, Woś Mateusz, Sochan Adam.
Opiekunem zespołu SP 1 był pan mgr Tadeusz Albin.
Zespół SP 3 wystąpił w składzie : Kaziniec Szymon, Wojnicz Bartosz ( 2 ), Molęda Bartłomiej, Jagiełło Jakub (2), Bartoszuk Cezary, Zubalski Igor, Izydorczak Aron, Terebieniec Natan (2), Kobuszewski Bartek.
Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Grzegorz Jurgielewicz.
Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Szatkowski Dawid (1), Terejak Maksymilian, Zaczyk Piotr, Nowodzielski Michał, Wypniewski Maciej, Prijatka Maciej, Anusewicz Adrian.
Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk.
( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika.
Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 i Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.
Tabela całorocznego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych (po piłce nożnej 6 - osobowej chłopców kl. VII - VIII).
TABELA :
1. SP 7 - 5 pkt
2. SP 4 - 4 pkt
3. SP 3 - 3 pkt
4. SP 1 - 2 pkt
5. SP 8 - 0 pkt
W dniu 16.09.2020 r. na „orliku” przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłce nożnej 6 - osobowej chłopców klas VII - VIII Szkół Podstawowych.
WYNIKI :
SP 3 - SP 4 0 : 0
SP 1 - SP 7 1 : 2
SP 3 - SP 7 1 : 3
SP 4 - SP 1 7 : 1
SP 4 - SP 7 0 : 0
SP 3 - SP 1 4 : 0
TABELA :
SP 7 - 7 pkt 5 : 2 stosunek bramek - 5 pkt do współzawodnictwa
SP 4 - 5 pkt 7 : 1 -//- - 4 pkt -//-
SP 3 - 4 pkt 5 : 3 -//- - 3 pkt -//-
SP 1 - 0 pkt 7 : 13 -//- - 2 pkt -//-
Zwycięska drużyna SP 7 wystąpiła w składzie : Tylec Filip (2), Możejko Szymon, Uściniak Igor (2), Okuniewski Miłosz (1), Wojtkowski Maciej, Gola Denis, Kujawa Bartosz, Baranowski Karol, Welens Jan, Fijałkowski Marcel.
Opiekunem zespołu SP 7 był pan mgr Sylwester Nowokuński.
Zespół SP 4 wystąpił w składzie : Zembrzuski Karol (2), Bulejak Marcel ( 2 ), Błogosławski Krystian, Buśko Miłosz ( 1 ), Tyszecki Cyprian, Tyszecki Oliwier, Iwanicki Jakub (2), Sośnicki Szymon, Tarasewicz Sebastian.
Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk.
Zespół SP 3 wystąpił w składzie : Jankowski Dominik, Bryl Igor (1), Boras Karol (1), Lewoń Gabriel (2), Szostko Szymon, Ślusar Łukasz, Kaniewski Dominik (1).
Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Józef Lompa.
Zespół SP 1 wystąpił w składzie : Janowicz Olaf ( 1 ), Dądzik Szymon (1), Jurewicz Marcel, Pietrusewicz Patryk, Jaźwiński Łukasz, Wierzbicki Bartosz, Lachowicz Szymon, Krześcijański Filip, Gowkielewicz Kacper.
Opiekunem zespołu SP 1 był pan mgr Zbigniew Kuśnierz.
( ) - w nawiasie ilość zdobytych bramek przez zawodnika.
Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 i Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Sędzią głównym zawodów był pan mgr Marek Ignatowski.
W dniu 21.10.2020 r. w sali sportowej SP 7 odbędą się zawody w piłce siatkowej chłopców klas VII – VIII szkół podstawowych.
Terminarz :
> dnia 21.10. 2020 r. ( środa ) – sala SP 7 – godz. 10.30
- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów
1. Przepisy :
1. drużynę stanowią uczniowie klas VII – VIII ur. 2007 – 2006 r.
2. zespół liczy max. 12 zawodników
3. wysokość siatki – 243 cm
4. spotkania rozgrywamy do dwóch wygranych setów
5. decydujący set do 15 punktów
6. za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje - 2 pkt, za przegrane spotkanie – 1 pkt, za walkower – 0 pkt.
7. opiekunowie dostarczają do organizatora listę startową zawodników, podpisaną przez dyrektora i nauczyciela w – f.
8. opiekunowie dostarczają do organizatora ankiety zdrowotne zawodnika biorącego udział w zawodach.
9. konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego
Proszę przebadać zawodników biorących udział w zawodach
W dniu 07.10.2020 r. ( środa ) o godz. 11.00 na stadionie miejskim w Bartoszycach zostaną rozegrane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców klas VI i młodszych Szkół Podstawowych.
- drużynę stanowią uczniowie/ uczennice jednej szkoły urodzeni w 2008 i młodsi
- zespół składa się z 7 dziewcząt lub 7 chłopców
- sztafetowy bieg dziewcząt – 7 x 500 m – godz. 11.00
- sztafetowy bieg chłopców – 7 x 500 m – godz. 11.20
- bieg zostanie rozegrany w formie sztafety
- zawodniczki / zawodnicy biegnący na pierwszej zmianie, biegną ze startu wspólnego
- ostatni zawodnik/ zawodniczka ma przypiętą wstążkę lub szarfę
- proszę przybyć co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów
- organizator nie zapewnia szatni
- zespoły biorące udział w biegach przełajowych posiadają pałeczkę sztafetową
- biegamy bez kolców
- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodniczek / zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.
- opiekunowie dostarczają do organizatora ankiety zdrowotne zawodnika/ zawodniczki biorących udział w zawodach
Zawody zaliczane są do całorocznego współzawodnictwa sportowego.
W dniu 07.10.2020 r. ( środa ) o godz. 11.00 na stadionie miejskim w Bartoszycach zostaną rozegrane sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców klas VII - VIII Szkół Podstawowych.
- zawody stanowią eliminację do zawodów wojewódzkich
- drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły podstawowej urodzeni w 2007 - 2006 r.
- zespół składa się z 7 dziewcząt lub 7 chłopców
- sztafetowy bieg dziewcząt – 7 x 500 m – godz. 11.45
- sztafetowy bieg chłopców – 7 x 500 m – godz. 12.10
- bieg zostanie rozegrany w formie sztafety
- zawodniczki / zawodnicy biegnący na pierwszej zmianie, biegną ze startu wspólnego
- ostatni zawodnik ma przypiętą wstążkę lub szarfę
- proszę przybyć co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem zawodów
- organizator nie zapewnia szatni
- zespoły biorące udział w biegach przełajowych posiadają pałeczkę sztafetową
- biegamy bez kolców
- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodniczek / zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.
- opiekunowie dostarczają do organizatora ankiety zdrowotne zawodnika/ zawodniczki biorących udział w zawodach
Zawody zaliczane są do całorocznego współzawodnictwa sportowego.
W dniu 30.09.2020 r. w sali sportowej SP 7 odbędą się zawody w piłce siatkowej dziewcząt klas VII – VIII szkół podstawowych.
Terminarz :
> dnia 30.09.2020 r. ( środa ) – sala SP 7 – godz. 10.30
- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów
Proszę przebadać zawodniczki biorące udział w zawodach
Przedstawiamy Państwu harmonogram rezerwacji hali widowiskowo-sportowej w Bartoszycach.
W imieniu UKS Olimp zapraszamy na zajęcia piłki siatkowej dla dziewcząt rocznik 2010-201 (klasa III i IV szkoły podstawowej)
W dniu 17.09.2020 r. ( czwartek ) o godz. 10.00 na „orliku” SP 1 w Bartoszycach zostaną przeprowadzone zawody w piłce nożnej 6 – osobowej chłopców klas VI i młodszych szkół podstawowych.
Uczestnictwo :
- szkoła do zawodów zgłasza tylko jedną drużynę
- w zawodach biorą udział uczniowie urodzeni w 2008 r. i młodsi
- zespół liczy 10 zawodników
Przepisy gry :
- zespół na boisku składa się z 5 zawodników w polu + bramkarza
- czas gry 2 x 10 minut z 5 minutową przerwą
- gramy systemem „każdy z każdym”
- piłka nożna numer 4
- rzut karny z 9 metrów
- obowiązujące wrzuty z autu oraz rzuty rożne
- gra bez „spalonego”
- zmiany hokejowe
- bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką w obrębie własnej połowy boiska
Punktacja
- za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje – 3 pkt., za remis – 1 pkt., za przegraną – 0 pkt.
- o kolejności zespołów decydują kolejno :
Uwagi końcowe :
- proszę przybyć na zawody 15 minut przed pierwszym spotkaniem
- zawodników obowiązuje strój sportowy
- gramy w obuwiu na miękkiej podeszwie ( trampki, lanki )
- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów
- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.
Konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego.
W dniu 16.09.2020 r. ( środa ) o godz. 10.00 na „orliku” SP 1 w Bartoszycach zostaną przeprowadzone zawody w piłce nożnej 6 – osobowej chłopców klas VII – VIII szkół podstawowych.
Uczestnictwo :
- szkoła do zawodów zgłasza tylko jedną drużynę
- w zawodach biorą udział uczniowie klas VII - VIII urodzeni w 2006 - 2007 r. i młodsi
- zespół liczy max. 12 zawodników
Przepisy gry :
- zespół na boisku składa się z 5 zawodników w polu + bramkarza
- czas gry 2 x 10 minut z 5 minutową przerwą
- gramy systemem „każdy z każdym”
- piłka nożna numer 5
- rzut karny z 9 metrów
- obowiązujące wrzuty z autu oraz rzuty rożne
- gra bez „spalonego”
- zmiany hokejowe
- bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką w obrębie własnej połowy boiska
- piłka z rzutu od bramki nie może bezpośrednio przekroczyć linii środkowej boiska
Punktacja
- za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje – 3 pkt., za remis – 1 pkt., za przegraną – 0 pkt.
- o kolejności zespołów decydują kolejno :
Uwagi końcowe :
- proszę przybyć na zawody 15 minut przed pierwszym spotkaniem
- zawodników obowiązuje strój sportowy
- gramy w obuwiu na miękkiej podeszwie ( trampki, lanki )
- kolejność spotkań zostanie ustalona w dniu zawodów
- opiekunowie drużyn dostarczają do organizatora zawodów listę startową zawodników, podpisaną przez dyrektora szkoły i nauczyciela w – f.
Konkurencja zaliczana do całorocznego współzawodnictwa sportowego
W turnieju Masters Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora BOSiR uczestniczyło 8 najwyżej notowanych graczy z rankingu, którzy zgłosili chęć udziału.
W VI (ostatnim z cyklu) turnieju z cyklu Grand Prix Bartoszyc w Tenisie Ziemnym o Puchar Dyrektora BOSiR walczyło 9 zawodników i 2 zawodniczki.