W dniu 26.04.2022 na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się powiatowe drużynowe zawody w Trójboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców klas IV szkół podstawowych.
W dniu 14.02.2022 r. w hali widowiskowo sportowej przy ul. Słowackiego 2 zostały rozegrane zawody sprawnościowe w ramach Halowych Igrzyskach Sprawności Fizycznej chłopców i dziewcząt klas IV Szkół Podstawowych.
W dniu 04.03.2022r. w hali widowiskowo sportowej został rozegrany HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ chłopców klas VII-VIII szkół podstawowych.
W turnieju zagrały cztery drużyny z SP1,SP3,SP7,SP8
WYNIKI MECZÓW
1. SP 8 - SP 7 0:2
2. SP 1 - SP 3 2:0
3. SP 8 - SP 3 1:1
4. SP 7 - SP 1 2:0
5. SP 8 - SP 1 0:1
6. SP 3 - SP 7 3:2
I miejsce SP 7 - 6pkt / 6:3
II miejsce SP 1 - 4pkt / 3:2
III miejsce SP 3 - 3pkt / 4:5
IV miejsce SP 8 - 1pkt / 1:3
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Błażej Mauch, Najskuteczniejszym strzelcem został Kacper Szczygielski, Najlepszym bramkarzem został Kacper Gowkielewicz
Najlepszymi zawodnikami poszczególnych zespołów zostali
SP1 Piotr Chatkowski SP3 Mikołaj Szurma
SP7 Michał Okuniewski SP8 Mateusz Baczewski
Wszystkie szkoły i najlepsi zawodnicy otrzymali puchary. Turniej zorganizował i sędziował Waldemar Pisarzewski.
W dniu 03.03.2022r. w hali widowiskowo sportowej został rozegrany HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ chłopców klas VI-VI szkół podstawowych.
W turnieju zagrały cztery drużyny z SP4,SP3,SP7
WYNIKI MECZÓW
1. SP 4 - SP 3 0:1
2. SP 7 - SP 3 3:0
3. SP 7 - SP 4 1:0
I miejsce SP 7 - 4pkt / 4:0
II miejsce SP 3 - 2pkt / 1:3
III miejsce SP 4 - 0pkt / 0:2
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Szatkowski
Najskuteczniejszym strzelcem został Piotr Kubalski
Najlepszym bramkarzem został Wojciech Langa
Najlepszymi zawodnikami poszczególnych zespołów zostali
SP3 Aleksander Dąbkowski
SP7 Borys Szarejko
SP4 Jakub Januszewicz
Wszyscy zawodnicy otrzymali puchary i medale a szkoły puchary w zależności od zajętego miejsca.
Turniej zorganizował i sędziował Waldemar Pisarzewski.
W dniu 08.02.2022 r. w hali widowiskowo sportowej przy ul. Słowackiego 2 został rozegrany halowy turniej piłki nożnej chłopców Szkół Podstawowych klas IV.
W dniu 25.11.2021 w hali widowiskowo sportowej zostały rozegrane zawody w piłkę ręczną dziewcząt kl.V-VI SP.
WYNIKI :
SP 1 I - SP 1 II 19:16 (10:9)
SP 1 III - SP 1 IV 9:8 (5:2)
Najlepszą zawodniczką rozgrywek została Kosińska Amelia grająca w pierwszym zespole SP1.
Najlepszymi zawodniczkami zespołów zostały:
1. Gabriela Waraksa - SP1 zespół I
2. Nikola Justynowicz - SP1 zespół II
3. Gabrysia Klimuk - SP1 zespół III
4. Malwina Kajda - SP1 zespół IV
Serdecznie dziękuję wszystkim zawodniczkom za wspaniałą grę i walkę. Dziewczynki z zespołów III i IV były z rocznika 2011 (kl.IV) i grały po raz pierwszy w rozgrywkach szkolnych. Wielkie gratulacje za odwagę.
Opiekunami zespołów byli: Magdalena Lewandowska i Zbigniew Kuśnierz .
Organizator: BOSiR. Sędziował Waldemar Pisarzewski.
W dniu 24.11.2021 w hali widowiskowo sportowej odbyły się rozgrywki w piłkę ręczną chłopców klas V-VI SP.
Wynik:
SP 1 - SP 7 9:7 (6:3)
Zwycięski zespół SP1 wystąpił w składzie: Kaliczyński Nikodem, Opałka Dawid, Monkiewicz Bartosz, Petrykowski Oskar, Gromoliński Jakub, Kania Alan, Bieńkowski Adam, Możejko Maciej, Gąsior Filip, Brejnak Karol, Rożkowicz Tomasz. Opiekunem zespołu była Magdalena Lewandowska.
Zespół SP7 wystąpił w składzie : Kalinowski Kacper, Rafalski Igor, Adamczuk Franek, Szczygielski Dominik, Murawski Bartek, Szarejko Borys, Koreńczuk Jakub, Kubalski Piotr. Opiekunem zespołu była Irena Daćko i Elżbieta Petrecka.
Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Kaliczyński Nikodem. Zawody zorganizował BOSiR, a sędziował Waldemar Pisarzewski.
W dniu 26.10.2021 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w mini – siatkówce „4” chłopców klas VI Szkół Podstawowych..
WYNIKI :
1. SP 3 - SP 4 2 : 1 ( 16 : 25 ; 27 : 25 ; 15 : 12 )
2. SP 7 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 11 ; 25 : 14 )
3. SP 7 - SP 4 2 : 0 ( 25 : 11 ; 25 : 11 )
TABELA :
1. SP 7 - 4 pkt 4 : 0 stosunek setów
2. SP 3 - 3 pkt 2 : 3 -//-
3. SP 4 - 2 pkt 1 : 4 -//-
Opiekunem zespołu SP 7 był pan mgr Sylwester Nowokuński.
Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Magdalena Lewandowska.
Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk.
Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Józef Lompa
Organizatorem zawodów był Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach.
Zawody sędziowali : Waldemar Pisarzewski i Sławomir Murawski
W dniu 26.10.2021 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w mini – siatkówce „4” dziewcząt klas VI Szkół Podstawowych.
WYNIKI :
1. SP 7 - SP 1 2 : 0 ( 25 : 3 ; 25 : 15 )
2. SP 4 - SP 3 2 : 1 ( 25 : 13 ; 20 : 25 ; 15 : 11 )
3. SP 1 - SP 4 2 : 1 ( 10 : 25 ; 26 : 24, 20 : 18 )
4. SP 7 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 4 ; 25 : 17 )
5. SP 1 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 23 ; 25 : 21 )
6. SP 7 - SP 4 2 : 0 ( 25 : 12 ; 25 : 5 )
TABELA :
1. SP 7 - 6 pkt 6 : 0 stosunek setów
2. SP 1 - 5 pkt 4 : 2 -//-
3. SP 4 - 4 pkt 2 : 4 -//-
4. SP 3 - 3 pkt 1 : 6 -//-
Opiekunem zespołu SP 7 była pani mgr Elżbieta Petrecka.
Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Magdalena Lewandowska.
Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk.
Opiekunem zespołu SP 3 była pani mgr Izabela Majchrzak
Organizatorem zawodów był Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach.
Zawody sędziowali : Waldemar Pisarzewski i Sławomir Murawski
W dniu 20.10.2021 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w mini – siatkówce „3” chłopców klas V Szkół Podstawowych..
WYNIKI :
1. SP 4 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 17 ; 25 :23 )
2. SP 7 - SP 3 2 : 0 ( 25 : 6 ; 25 : 12 )
3. SP 7 - SP 4 2 : 1 ( 25 : 5 ; 24 : 26 ; 15: 10 )
TABELA :
1. SP 7 - 4 pkt 4 : 1 stosunek setów
2. SP 4 - 3 pkt 3 : 2 -//-
3. SP 3 - 2 pkt 0 : 4 -//
Opiekunem zespołu SP 7 była pani mgr Irena Daćko.
Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski.
Opiekunem zespołu SP 3 był pan mgr Józef Lompa.
Organizatorem zawodów był Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Szkoła Podstawowa Nr 7.
Zawody sędziowali : Sławomir Murawski i Waldemar Pisarzewski
W dniu 20.10.2021 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bartoszycach odbyły się rozgrywki w mini – siatkówce „3” dziewcząt klasa V Szkół Podstawowych..
WYNIKI :
1. SP 1 - SP 4 2 : 1 ( 18: 25 ; 25 :0 ; 16:14 )
2. SP 7 - SP 3 2 : 0 ( 25 :10 ; 25 : 23 )
3. SP 1 - SP 3 2 : 1 ( 25 :15 ; 22 : 25; 17 :15 )
4. SP 7 - SP 1 2 : 0 ( 25 :17 ; 25 : 13 )
5. SP 7 - SP 4 1 : 2 ( 21 : 25 ; 25 : 0 ; 12 : 15 )
6. SP 3 - SP 4 1 : 2 ( 16 :25 ;25 : 0 ; 9 :15 )
TABELA :
1. SP 7 - 5 pkt 5 : 2 stosunek setów
2. SP 1 - 5 pkt 4 : 4 -//-
3. SP 3 - 3 pkt 2 : 6 -//-
4. SP 4 - Poza konkurencją ( brak regulaminowej liczby zawodniczek )
Opiekunami zespołu SP 3 byli pani mgr Izabela Majchrzak i pan mgr Józef Lompa
Opiekunem zespołu SP 7 były pani mgr Irena Daćko i pani mgr Grażyna Baranowska
Opiekunem zespołu SP 4 był pan mgr Tomasz Płonowski
Opiekunem zespołu SP 1 była pani mgr Magdalena Lewandowska
Organizatorem zawodów był Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji
i Szkoła Podstawowa nr 7.
Zawody sędziowali : Waldemar Pisarzewski i Sławomir Murawski
W dniu 05.10.2021 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych
WYNIKI:
1. Możejko Igor - Sowiński Oskar 2:1 (21:18, 16:21, 22:20)
2. Szczygielski Kacper - Możejko Igor 2:0 (21:14, 21:10)
3. Szczygielski Kacper - Sowiński Oskar 2:0 (21:12, 21:9)
KOŃCOWA TABELA:
1. Szczygielski Kacper – SP 7 - 4 pkt
2. Możejko Igor – SP 7 - 2 pkt
3. Sowiński Oskar – SP 7 - 0 pkt
Opiekun zespołu:
SP 7 – pani mgr Elżbieta Petrecka
Organizatorem zawodów był BOSiR. Sędzią zawodów był pan Waldemar Pisarzewski
W dniu 01.10.2021 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się indywidualne zawody w tenisie stołowym dziewcząt SP
WYNIKI:
1. Siemińska Julia - Kwiecińska Amelia 2:0 (21:16 , 21:7)
2. Siemińska Julia - Kirwiel Aleksandra 2:0 (21:18 , 21:6)
3. Kirwiel Aleksandra - Kwiecińska Amelia 2:0 (21:17 , 21:18)
KOŃCOWA TABELA:
1. Siemińska Julia – SP 7 - 4 pkt
2. Kirwiel Aleksandra – SP 7 - 2 pkt
3. Kwiecińska Amelia – SP 7 - 0 pkt
Opiekun zespołu:
SP 7 – pani mgr Katarzyna Młyńska
Organizatorem zawodów był BOSiR. Sędzią zawodów był pan Waldemar Pisarzewski
W dniu 27.09.2021 r. na stadionie miejskim w Bartoszycach odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców kl. VII-VIII szkół podstawowych.
WYNIKI :
dystans 6 x 500 m
DZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
* w zawodach nie startowała SP 8
Opiekunami zespołu SP 7 byli pani mgr Elżbieta Petrecka i pan mgr Artur Kupis
SP 4 był pan mgr Sebastian Krawczyk, SP 3 pani mgr Izabela Majchrzak, pani mgr Lidia Maruszeczko Karpińska, pan mgr Józef Lompa, SP1 pani mgr Iwona Sosnowska, pan mgr Marek Wiszniewski.
Zawody zostały zorganizowane przez Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.
W zawodach wystartowało 48 uczniów kl VII-VIII bartoszyckich szkół podstawowych.
Sędzią głównym zawodów był Waldemar Pisarzewski.