Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Idąc za przykładem dziewcząt w dniu 28.02.2013 uczniowie klasy sportowej na zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej wywalczyli awans do zawodów wojewódzkich. Jest to kolejny sukces naszych młodych sportowców. W meczu o pierwsze miejsce pokonali 2:1 zespół ze Szkoły Podstawowej nr 3 ze Świdnika.

W dniu 27.02.2013 w naszej hali sportowej odbywały się zawody rejonowe w mini piłce siatkowej dziewcząt. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach "trójki" i "czwórki". W turnieju nie zabrakło również zespołów z naszej szkoły. Całodzienne zmagania zakończyły się dużym sukcesem naszej reprezentacji. W kategorii "czwórek" dziewczęta zakończyły rywalizację na trzecim miejscu a ich młodsze koleżanki w "trójkach" wywalczyły pierwsze miejsce i tym samym awansowały do turnieju wojewódzkiego, który odbędzie się 20.03 w naszej szkole.

Finał eliminacji powiatowych Powiat Świdnik (chłopcy) 07.05.2013 Boiska na stadionie SP 7 Świdnik

Chłopcy:

UKS„ „Remis” Świdnik A  SP 5 Świdnik  SP Bystrzejowice  SP 3  Świdnik  UKS „Remis”  Świdnik B  PUNKTY  BRAMKI   MIEJSCE

5.SP Bystrzejowice op. Marian Misztal

Wszyscy uczestnicy otrzymali soczki i wafle. Wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy. Wyróżniono statuetką piłkarską i dyplomem najlepszego zawodnika turnieju został nim: ADRIAN ŁATA (UKS „Remis” Świdnik) .

DRUŻYNA UKS „REMIS” ŚWIDNIK UZYSKAŁA PRAWO STARTU W FINALE WOJEWÓDZKIM ZAPLANOWANYM 21.05.2013 W MIĘDZYRZECU PODLASKIM.

Skład UKS „Remis” Świdnik:

1.Łata Adrian 2.Piekarski Dawid 3.Wójcik Karol 4. Bartek Drozdowski 5.Chwedoruk Hubert 6.Fefliński Kacper 7.Góźdź Krystian 8.Soszyński Jakub 9.Kociubowski Dawid 10.Pierzchała Jakub 11.Szostak Dawid 12. Marcel Miłkowski 13.Wojtek Nużka 14.Michał Wasil 15.Trąbka Krystian 16.Wilk Jakub 17.Wiśniewski Bartłomiej 18.Wojciechowski Szymon

Organizatorem turnieju był: UKS „Remis” przy SP 7 Świdnik

W dniu 30.01.2013 w Cycowie odbyły się zawody rejonowe w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W turnieju uczestniczyło 4 zespoły z naszej szkoły. Najlepiej zaprezentowali się uczniowie w kategorii klas 4 którzy uzyskali awans do zawodów wojewódzkich. Na uwagę zasługuje również trzecie miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, które zdobyły Tola Sadło i Julia Grodzka. Piąte miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI wywalczyły Ania Jaśkiewicz, Zuzanna Ślęp oraz Natalia Dryka. Siódme miejsce Jakub Pranagal, Jan Szydło