Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Rejonowe pływanie.
W dniu 26.11.2019 r. na pływalni przy SP 5 w Świdniku odbyły się zawody pływackie rangi rejonowej.
W kategorii Igrzyska Dzieci uczennice SP7 zajęły III miejsce. W sztafecie 6x25 metrów stylem dowolnym brały udział: Adrianna Chorębała, Karolina Potaczała, Paulina Bryk, Maria Nowik, Maria Martyniuk, Karolina Kujda, Kinga Wesołowska.
W tej samej konkurencji tuż za podium uplasowali się chłopcy. Sztafeta w składzie: Piotr Żuk, Wiktor Małecki, Jakub Berejowski, Maksymilian Królik, Jakub Białek, Maciej Cioczek zajęła IV miejsce.
W pływaniu indywidualnym na podium znaleźli się: Adrianna Chorębała ( I miejsce w klasyku ), Paulina Bryk ( II miejsce w stylu dowolnym ), Piotr Żuk ( III w stylu klasycznym ), Jakub Berejowski ( III w grzbiecie ) - uczniowie zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich!

Otwarte obiekty sportowe Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku są czynne w dni powszednie w godz. 14.00 – 20.00 w soboty i niedziele w godz. 15.00 – 20.00

W związku z trwaniem pandemii korzystanie z nich jest uwarunkowane przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa określonych w zamieszczonym poniżej regulaminie.

Mijają dwa tygodnie od Wielkiego Finału na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Dziś zamieszczamy krótką fotorelację z tego turnieju.

Po raz drugi łamali głowy w SzachMaksie

W dniu 10 października br. odbyła się w II edycja ogólnopolskiego internetowego konkursu szachowego SzachMaks. Organizatorem było MOGALO (stowarzyszenie zajmujące się organizacją interaktywnych konkursów przedmiotowych).
Tym razem ponad 50 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w szachowy quizie. Zadaniem uczestników tak samo jak w pierwszej edycji konkursu było rozwiązanie 24 zadań szachowych w ciągu 45 minut.
Wyniki ogólnopolskie będą znane za trzy tygodnie. Na uwagę zasługuje fakt udziału w konkursie pana Artura Szeflera, który uzyskał 95 punktów na 120 możliwych co jest bardzo dobrym wynikiem.
BRAWO PANIE ARTURZE !!!

Ogromny sukces odnieśli młodzi adepci piłki nożnej z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Remis” działającego przy SP 7 Świdnik. W finale wojewódzkim rozgrywanym 2 kwietnia br. w Międzyrzecu Podlaskim w kategorii U-12 zajęli I miejsce i dzięki temu uzyskali prawo startu w Finale Ogólnopolskim XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", który odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym w dniach od 29 kwietnia do 2 maja. W meczach grupowych świdniczanie pokonali zespoły z Parczewa i SP Tyszowce (zamojski powiat