Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Po raz kolejny uczniowie i uczennice klas sportowych SP 7 Świdnik bardzo udanie kończą cykl zawodów w minisiatkówce. Dziewczęta podopieczne Renaty Łapy na zawodach finałowych rozegranych w dniu 27.01.2015 w Opolu Lubelskim zajęły II miejsce przegrywając po dramatycznym boju finał z drużyną z Białej Podlaski. O dramaturgii meczu może świadczyć fakt, iż zawodniczki ze Świdnika prowadziły w pierwszym secie 24 do 19, ale uległy 26:24. Drugi set zakończył się zdecydowanym, zwycięstwem świdniczanek 25:11. Tak więc o mistrzostwie decydował tai brek, w którym minimalnie lepsze okazały się siatkarki z Białej Podlaskiej.

Finał wojewódzki chłopców rozgrywany był w dniu 28.01.2015 w Świdniku. Tutaj drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Kuźmę nie miała sobie równych i zdecydowanie wygrała całe zawody. Mecze grupowe i finał kończyły się wynikiem 2:0 dla ekipy ze Świdnika.