Rozpoczął się sezon biegów przełajowych. Pierwszymi zawodami z tego cyklu są sztafetowe biegi przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały drużyny we wszystkich kategoriach wiekowych, zarówno wśród dziewczynek jak i chłopców.

W Igrzyskach Dzieci drużyny dziewczynek i chłopców odniosły zdecydowane zwycięstwo i wywalczyły awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 23.10.2019 r. w Tychowie. Drużyna dziewczynek biorąca udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, po zaciętej i ambitnej walce zajęła IV, tak nielubiane przez sportowców, miejsce. W tej samej kategorii chłopcy zajęli III miejsce w powiecie. Wszystkim uczniom, którzy podjęli trud i wyzwanie reprezentowania szkoły w tak trudnej i wymagającej dyscyplinie sportowej dziękujemy i mamy nadzieję ,że te emocje i przeżycia wzbogacą waszą osobowość.