3 czerwca br w Trzebiatowie wystartowała kolejna, 38 edycja Biegu Ulicznego „Trzebiatowska 10”. Na starcie biegu głównego dla dorosłych stanęło 190 zawodników, którzy pokonali 10 kilometrową trasę z Mrzeżyna do Trzebiatowa.

W sportowej imprezie wzięły udział także dzieci i młodzież, które rywalizowały na różnych dystansach. Wśród nich znaleźli się dwaj zawodnicy z naszej szkoły: Dorian Maciejewski  z klasy VI c i Natan Waligóra z klasy III e. Chłopcy zdecydowanie wygrali biegi w swoich kategoriach wiekowych i stając na najwyższym stopniu podium, godnie zaprezentowali nasze miasto. Zawodnicy odebrali medale i nagrody z rąk Burmistrza Trzebiatowa Józefa Domańskiego, który pogratulował chłopcom sukcesu.