11 listopada w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji z okazji 101 Rocznicy Święta Niepodległości odbył się turniej piłki nożnej "2 na 2" w szklanych boksach (3 kategorie wiekowe).

Do udziału w turnieju zgłosiło się 19 zespołów dwuosobowych, których zawodnicy na co dzień reprezentują barwy Akademii Piłkarskiej Kotwica, MKP Kotwica Kołobrzeg, Akademia Reissa Ustronie Morskie i inne. Silnie obsadzony turniej wygrała ekipa Akademii Reissa, którą reprezentowali Błażej Kolasa i Filip Chac z klasy 3a. W ciągu całego turnieju strzelili 74 bramki, tracąc tylko 5. Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny z Akademii Piłkarskiej Kotwica. W drużynie, która zajęła III miejsce grał także uczeń klasy 3 a Adam Trott. Warto tu wspomnieć, że Adaś dzień wcześniej brał udział w biegu "Kołobrzeska Mila" (1,609km) organizowanym z okazji Dnia Niepodległości i zajął II miejsce w swojej kategorii, a 14 w klasyfikacji ogólnej na 73 startujących.